برنامه نویسی موبایل ، برنامه نویسی اندروید ، برنامه نویسی IOS

slider_02

با افزایش کاربرد گوشی های هوشمند برنامه نویسی موبایل ، برنامه نویسی اندروید ، برنامه نویسی IOS از نیاز های اصلی عمده هر وب مستر حرفه ای وب سایت شده است از طرفی افزایش تعداد کاربران تلفن های همراه ، برنامه نویسی موبایلmobile programming و طراحی اپلیکیشن موبایل  هم اکنون جزو مهم ترین تخصص ها در بازار تکنولوژی به شمار می رود.

در حال حاضر برنامه نویسی موبایلmobile programming ، شامل برنامه نویسی اندرویدAndroid Programming و برنامه نویسی IOS از روش های نوین جهت حرکت در مسیر پیشرفت تکنولوژی می باشد و رویکار آمدن این گوشیهای هوشمند ( smart phone ) و انواع تبلت ها دربازار باانواع سیستم عامل ها همچون اندروید ،آی او اس ( IOS ) و ویندوز موبایل می توان امکاناتی بسیاری را برای کاربران فراهم نمود . برنامه نویسی موبایل –mobile programming همراه و همگام بودن با تکنولوژیست و از اصلی ترین و اساسی ترین مواردیست که شرکت ها باید جایی در طرح تجاری خود برای آن در نظر بگیرند.

شرکت فارسی بیس ، برنامه نویسی اندرویدAndroid Programming و برنامه نویسی آی او اسIOS Programming را همگام با استانداردهای روز و با استراتژی هدفمند انجام می دهد. همچنین جهت جلب رضایت بیشتر مشتریان خود را به مشاوره های مدیریتی جهت طراحی اپلیکیشن های کاربردی و استفاده بهینه از این تکنولوژی دعوت می کنیم. تولید نرم افزار موبایل میتواند دربخشهای متفاوت مانند فروشگاه آنلاین ، وب سایت تخفیف گروهی ، وب سایت کتابخانه مجازی ، حسابداری ، امور اطلاع رسانی ، مارکتینگ و بسیاری مباحث دیگر انجام گیرد.

بالا