درباره ما

فارسی بیس از سال ۱۳۸۱ با هدف بکارگیری فناوری روز اینترنت برای طراحی تمیز وب فارسی شکل گرفت و از سال ۱۳۹۱ فعالیت رسمی خود را اغاز نمود، فارسی بیس به معنای پایگاه فارسی وب برای وب فارسی بوده و بکار گیری اصول حرفه ای طراحی وب سایت از باور های اصلی آن است، شرکت طراحی وب سایت فارسی بیس به عنوان یکی از برترین شرکت های مطرح ایران در حوزه طراحی وب سایت تا کنون شاهکارهای با کیفیت و کاربر پسندی را خلق نموده است و همیشه مشتری مداری از اولویت های اصلی فارسی بیس بوده است .
طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل و برنامه نویسی اختصاصی وب از تخصص های شرکت طراحی سایت فارسی بیس می باشد .

دپارتمان طراحی وب سایت فارسی بیس را جوانان فوق العاده با انگیزه و خلاق تشکیل داده است که با علاقه تمام پروژه های مشتریان را به نتیجه مطلوب رسانده و پشتیبانی می کنند و برای رسیدن وب سایت شما به نتیجه مطلوب مد نظر شما همیشه در کنار شما خواهیم بود.

 

نحوه کارما

فرآیند ایده پردازی طراحی ، پیاده سازی وب سایت تا رسیدن به ثمر وب سایت شما شامل موارد زیر است:
۱ – ایده پردازی
۲ – انجام جلسات و گفتگو
۳ – شروع طراحی
۴ – تحویل وب سایت
۵ – ادامه همکاری و توسعه وب سایت

 

farsibase-web-design-process-steps

 

۱ – ایده پردازی
به محض آشنا شدن شما با فارسی بیس و بستن قرارداد یک گروه حرفه ای و متخصص برای شما ایده پردازی مینمایند. با انجام جلسات و مشاوره با شما بهترین راه کارها را در جهت موفق شدن وب سایتتان طراحی و برنامه ریزی مینمایند.
به یاد داشته باشیم طراحی یک وب سایت ایده آل طرح و برنامه میخواهد که حتی اگر شما برای آن هیچ طرحی نداشته باشید ما در مجموعه شرکت این کار را به صورت رایگان برای شما انجام میدهیم.

۲ – انجام جلسات و گفتگو
در مرحله بعد با توجه به طرحی و برنامه ای که در بخش قبلی به آن اشاره کردیم مشخص گردید, با انجام جلسات مختلف درون شرکت و تجزیه و تحلیل و آنالیز طرح شما بهترین فاز کاری را در قالب تیمی که قرار است وب سایت شما را طراحی نماید پیاده سازی خواهیم نمود.
این بخش از خود فازها طراحی تا پشتیبانی وب سایت و بهینه سازی در موتورهای جستجو را پوشش خواهد داد.

۳ – شروع طراحی
مهمترین بخش که مشتریان نیز دلواپس آن هستند بخش شروع و ادامه طراحی میباشد. شما این نگرانی را نداشته باشید چرا که در زمان طراحی چنانچه تمایل داشته باشید به محل شرکت دعوت خواهید شد تا شخصا مراحل طراحی وب سایت خود را ببینید و نظر شخصی خود را اعلام نمایید.
سعی بر آن داریم تا نهایت رضایت شما را جلب نماییم.

۴ – تحویل وب سایت
در نهایت زمانی همه مراحل قبلی خودش را نشان میدهد که شما وب سایت خود را در اینترنت مشاهده نمایید. مطمئن باشید حتی در این مرحله اگر مشکلی وجود داشته باشد یا حتی نظری هم در رابطه با طراحی داشته باشید حتما اعمال نظر خواهد شد.

۵ – ادامه همکاری و توسعه وب سایت
روند رو به رشد و پیشرفت وب سایت واقعا زمانی تحقق پیدا مینماید که این همکاری بین فارسی بیس و شما مشتری گرامی ادامه داشته باشد. لذا سیاست ما بر آن است که در تمام لحظات در کنار شما هم به عنوان مشاور و هم به عنوان طراح باشیم.

بالا