طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل مدتهاست که وارد زندگی ما شده است و نقش مهمی در زندگی ما بر عهده دارد. از ابتدا موبایل ها فقط توان برقراری تماس صوتی و پیامک را داشتند و به مرور زمان و پیشرفت چشمگیر صنعت موبایل امکانات فراوانی به آن اضافه شد و امروزه با ظهور گوشی های هوشمند دیگر میتوانید از کنترل فشار خون و ضربان قلب تا فرستادن چک کردن حساب بانکی و پرداخت های الکترونیک را با موبایل خود انجام دهید.

طراحی اپلیکیشن اندروید، اپلیکیشن IOS و اپلیکیشن ویندوزفون، بستر های مختلفی هستند که توانسته اند بنا به ذائقه های متفاوت کاربران ، هر روز بیش از پیش به هواداران خود بیافزایند. از این رو شرکت طراحی اپلیکیشن فارسی بیس به همراه تیم برنامه نویسی موبایل خود، توانسته تا یار و همراه خوبی برای ورود شما به این بازار ارزشمند و رو به پیشرفت باشد.

تعرفه طراحی اپلیکیشن

هزینه تعرفه طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی اپلیکیشن ای او اس یا اپل می تواند یک امر مهم در انتخاب و تصمیم شما باشد ولی همه می دانیم که ملاک اصلی طراحی اپلیکیشن حرفه ای هزینه انجام آن نیست بلکه “کیفیت اپلیکیشن موبایل” مهمترین نقش را ایفا می کند. هر شخص و شرکتی می تواند خود را به عنوان طراح اپلیکیشن معرفی کند اما فقط یک شرکت حرفه ای می تواند اپلیکیشن حرفه ای و کارآمد شما را طراحی و اجرا کند.
فارغ از اینکه ساخت اپلیکیشن موبایل اندروید باشد یا در بستر IOS در دسترس باشد لازم است شرکت طراح اپلیکیشن موبایل تحلیل لازم را برای برنامه نویسی موبایل به درستی انجام دهد، معمولا در سیستم های اندرویدی با زبان برنامه نویسی جاوا اپلیکیشن موبایل را طراحی می کنند چنانچه اپلیکیشن شما به پایگاه داده داخلی نیاز داشته باشد sql light بهترین پیشنهاد برای شما خواهد بود.

طراحی اپلیکیشن در ایران

چنانچه اپلیکیشن پیشنهادی شما لازم داشت هم در بستر اندروید و هم در بستر IOS طراحی و اجرا شوند توصیه می شود ابتدا طراحی اپلیکیشن خود را در یک سیستم عامل مشخص تمام کرده و بعد از رسیدن به نسخه نهایی آن را به راحتی در سیستم عامل دیگر پیاده سازی نمایید، در ایران شرکت های طراح اپلیکیشن موبایل برای ساخت اپلیکیشن موبایل با توجه به محبوبیت بیشتر اپلیکیشن های اندروید نسبت به اپلیکیشن های ای او اس عمده اپلیکیش های موبایل بصورت اندرویدی طراحی شده و سپس برنامه موبایل ای او اس مورد بررسی و اجرا قرار خواهند گرفت.
ساخت اپلیکیشن اندروید ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید ساخت اپلیکیشن موبایلی قیمت ساخت اپلیکیشن موبایلی شرکت ساخت اپلیکیشن موبایلی ساخت برنامه موبایلی با اندورید ساخت برنامه اندروید موبایلی تماما توسط سایت کد که درر زمینه طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن فعالیت می نماید قابل انجام می باشد

جدید ترین اپلیکیشن های موبایل

برخی نمونه کار های طراحی اپلیکیشن در زیر آماده و در دسترس شما قرار دارند.

برنامه نویسی موبایل

برای هر نیاز و متناسب با هر سلیقه ای پکیجی برای طراحی اپلیکیشن موبایل شما اماده می کنیم

مراحل طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل

1- انتخاب زبان Android یا IOS و جامعه هدف کاربران قبل از طرح اپلیکیشن موبایل
2- تحلیل رقبا و موانع احتمالی پیش رو برای طراحی اپلیکیشن موبایل
3- طراحی رابط کاربری اپلیکیشن موبایل متناسب با سیستم عامل اندروید یا ای او اس
4- برنامه نویسی موبایل با زبان اختصاصی برای پلتفرم های Android یا IOS
5- بررسی و کنترل نهایی اپلیکیشن موبایل
6- مشاوره در ضمینه انتشار اپلیکیشن موبایل در مارکت ها از قبیل کافه بازار، Google Play یا iTunes

چرا طراحی اپلیکیشن

طراحی وب سایت سفارسی

به صورت روزانه طراحی اپلیکیشن های متعددی برای طراحی اپلیکیشن موبایل با موضوع های گوناگون انجام می گردد . بسیاری از مدیران کسب و کار ها و فعالیت های حرفه ای برای ارائه ی هر چه بهتر خدمات و محصولات خود رو به راه اندازی طراحی اپلیکیشن و طراحی اپلیکیشن موبایل-طراحی اپلیکیشن اندروید-طراحی اپلیکیشنIOS آورده اند .
با ساخت یک اپلیکیشن گوشی مناسب می‌توانید از محبوبیت بی‌نظیر اپلیکیشن‌های گوشی کمال استفاده را ببرید و به مشتریان خود خدمات سریع و با کیفیتی را ارائه دهید.

اپلیکیشن اندروید یا اپلیکیشن IOS

برنامه نویسی موبایل

برای طراحی اپلیکیشن های موبایل، دو انتخاب اساسی وجود دارد. انتخاب اول شروع پروژه با طراحی اپلیکیشن اندروید و یا شروع پروژه با طراحی اپلیکیشن ios. این انتخاب از چند جهت مهم جلوه می نماید. در مسائلی مانند جذب بازار و استقبال کاربران، هزینه های تولید، کیفیت کار، زمان توسعه و مشکلات عرضه به بازار موثر خواهد بود. در ادامه به توضیح بیشتر هر یک از این پارامترها در مسئله طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل ها پرداخته می شود. به صورت کلی هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل و ساخت آن در حوزه اندروید، مقداری از مشابه ios ارزانتر است.

بالا