اپلیکیشن آنلاین نظر سنجی

اپلیکیشن آنلاین نظر سنجی برای ارزیابی نظرات و بازخوردهای کارمندان و مخاطبان، یکی از مهمترین ابزارهای برنامه‌ریزی استراتژیک سازمان‌ها است. با پیشرفت و توسعه روز افزون تکنولوژی و جایگزینی روال‌های مکانیزه با روال‌های دستی که دارای سرعت بیشتر و خطای انسانی کمتری می‌باشد، بهره‌گیری سازمان‌ها و ادارات از ابزارهای نظرسنجی خودکار به منظور تسریع ثبت نظرات و تحلیل دیدگاه‌ها و نقطه نظرات امری اجتناب ناپذیر به نظر می‌رسد.

اطلاعات بدست آمده بسیار ارزنده خواهد بود و با آنالیز و بررسی های تخصصی میتوان اهداف و راهکار های هر سیستمی را به بهترین وجه ممکن پیریزی نمود و به نتایج مد نظر رسید.

سیستم جامع اجرا و مدیریت نظر سنجی

سیستم جامع اجرا و مدیریت نظر سنجی برنامه ای است بر پایه سیستم عامل اندروید که با نصب بروی تبلت و استفاده از بستر اینترنت این امکان را فراهم می کند که نظر سنجی بصورت آنلاین در هر مکانی انجام شود و داده های فرم ها بصورت تجمیع شده در سرور بصورت آنلاین ذخیره شود

این سیستم بر پایه سوال های متداول در اکثر نظرسنجی ها و همچنین سوال های خاص از لحاظ شیوه پاسخ دهی قابل طراحی و پیاده سازی می باشد.

قابلیت های سیستم

 1. برگزاری انواع نظرسنجی
 • امکان تعریف طبقه‌بندی‌های مختلف سئوالات
 • امکان تعریف الگوهای مختلف پاسخ به سئوالات
 • امکان مدیریت کلیه سئوالات نظرسنجی و نحوه پاسخ‌دهی به سئوالات گوناگون

 

 1. ارائه گزارشات تحلیلی
 • امکان دریافت گزارش بر اساس تعداد و درصد امتیازات نسبت به پاسخ سئوالات
 • امکان دریافت گزارش آماری از جامعه هدف
 • امکان دریافت گزارش حداقل و حداکثر و میانگین امتیازات

 

 1. امکان ضبط صدا پرسشگر و پاسخگو در حین مصاحبه
 2. امکان تعیین مکان جغرافیایی مصاحبه بر اساس طول و عرض جغرافیایی
 3. در مواقعی که به هر دلیلی در حین مصاحبه تبلت خاموش می شود و دوباره راه اندازی می شود امکان ادامه مصاحبه وجود دارد (دادها از بین نمی رود)
 4. در حالت های که تعدادی فرم های نظر سنجی دارای طبقه بندی خاصی می باشد این امکان وجود دارد که بر اساس اطلاعات تکمیل شده در یک فرم غربال سیستم بصورت انلاین و بر اساس شرط های سمت سرور  تصمیم  بگیرد که ادامه مصاحبه بر اساس کدامیک از فرم های باقی مانده باشد.
 5. ردیابی افراد پرسشگر برای هر رکورد ایجاد شده در پایگاه داده تا بتوان تشخیص داد که اطلاعات موجود توسط کدام پرسشگر جمع آوری شده است
 6. نمایش آنلاین تعداد افرادی که در نظر سنجی شرکت می کنند این امکان در اختیار مدیر مجموعه می باشد تا از روند کار اطلاعات جامعی در اختیار داشته باشد.
 7. امکان دریافت اطلاعات نظر سنجی به فرمت اکسل بصورت آنلاین

 

بالا