ویژگی طراحی سایت املاک

از ویژگی طراحی سایت املاک می توان به موارد زیر اشاره داشت:

ویژگی طراحی سایت املاک

نمایش محدوده ی املاک در نقشه :
نمایش مکان مورد نظر یا اصطلاحا کروکی آن می تواند برای کاربران سایت بسیار جذاب باشد. شما می توانید به وسیله نقشه گوگل یا Google Map این خدمت را رایگان در اختیار آن ها قرار دهید تا خرید و فروش ملک در وب سایت شما راحت تر انجام بپذیرد. به منظور طراحی این قسمت از وب سایت برنامه های مهمی برای شما داریم تا بازدید کنندگان وب سایت افزایش پیدا کند.

تفکیک املاک بر اساس بخش های مختلف :
برای این که کاربران بتوانند هر چه سریعتر و آسان تر به هدفشان برسند حتما باید املاک خیلی زیاد درون وب سایت را بر پایه پارامترهای گوناگون گروه بندی کنید مثل رهن, اجاره, پیش فروش, باغ, و … مطمئن باشید اگر کاربران که عموما به دنبال فروش یا خرید ملک مربوطه می باشند بتوانند به آسانی به اطلاعات مورد نظر دسترسی پیدا کنند وب سایت شما را به سایر افراد معرفی خواهند کرد.

معرفی ملک هایی جهت فروش ویژه، فوری  :
همیشه ملک یا زمین هایی وجود دارد که باید فوری به فروش برسند و قیمت مناسب تری نیز دارند. بنابراین همواره این قسمت برای کاربران وب سایت شما مهم خواهند بود. آن ها شاید هر روز برای بررسی کردن این بخش وارد وب سایت شما شود. از اینرو بازدید کنندگان سایت افزایش پیدا خواهد کرد. که موجب بالا رفتن رتبه وب سایت شما خواهد بود. طراحی این قسمت از صفحه وب را از دست ندهید.

معرفی ملک های جدید :
حیاط این وب سایت به بروز رسانی و قرار گرفتن ملک ها و زمین های تازه به صورت روزانه می باشد وجود این خدمت به عنوان بایدها در این پروژه تلقی می شود. در وب سایت های املاک عموما داشتن فایل و بروز بودن آن یکی از مهم ترین قسمت های وب سایت های املاک محسوب می شود در طراحی و پیاده سازی این قسمت از وب سایت در نهایت کل ملک ها با تایید خود شما در وب سایت قرار خواهد گرفت.

ثبت چند عکس برای هر ملک :
کاربران سایت مایل هستند تا قبل از رفتن به مکان ملک مورد نظر, چند عکس از زوایای گوناگون از ملک یا زمین مورد نظر داشته باشند. از اینرو وجود عکس های خوب و حتی با کیفیت در این وب سایت می تواند جلوه خوبی برای وب سایت شما داشته باشد. با عرضه این خدمت در وب سایت کاربرها و در نهایت مشتری ها به وب سایت شما وفادار خواهند ماند و باعث جذب اشخاص دیگر به سایت شما خواهند شد.

استعلام کد رهگیری :
در حال حاظر با توجه به قانونی که تصویب شده است میدانیم در همه معاملات باید کد رهگیری وجود داشته باشد. پس با گزینش این سرویس و طراحی و پیاده سازی آن هم جستجوی کد رهگیری و هم ثبت آن را می توانید انجام دهید. البته به یاد داشته باشید که ابتدا باید مجوزهای لازمه و دسترسی های مورد نظر را داشته باشید تا ما بتوانیم آن را در وب سایت املاک شما طراحی و اجرا کنیم .

مشاوره املاک :
وجود یک مشاوره خوب و موثر قبل از خرید و فروش ملک می تواند کاربران سایت را بسیار کمک کند و از مشکلات بعدی جلوگیری کند. از اینرو کاربران انلاین وب سایت شما این خدمت را از شما می خواهند تا با شما و وب سایت شما ارتباط بیشتری را برقرار کنند. برای پیاده سازی و طراحی آن ایده های خیلی زیادی وجود دارد از قبیل طراحی سیستم چت انلاین و یا طراحی یک فرم جامع که کاربران بتوانند آن را پر کنند.

نوسانات قیمت ملک با نمودار :
یکی از بخش های هیجان انگیز وب سایت شما می تواند وجود نمودار و نمایش دادن نوسانات قیمت ملک و زمین حتی در سال های قبل باشد. این سرویس را به منظور جلب نظر کاربران وب سایت از دست ندهید. در این قسمت از وب سایت می توانیم امارها را به صورت گروه بندی شده به نظر کاربران برسانیم و حتی برای آن سیستم جستجو نیز در نظر بگیریم. طراحی این قسمت از صفحه وب در نهایت وب سایت املاک شما را به عنوان مرجع در ایران معرفی خواهد کرد.

دسته بندی بر اساس استان ها :
قطعا موارد زمین و ملک که در وب سایت املاک خویش می خواهید قرار دهید محدود به استان تهران نخواهد بود. پس از همین الان با گزینش این خدمت برنامه دراز مدت خودتان را در راستای موفقیت های بیشتر بردارید. می توانید تمام استان های ایران را پوشش داده و درامد خویش را از وب سایت املاک خودتان افزایش دهید. خیلی از املاک های محلی که در استان ها می باشند شاید به اندازه شما حرفه ای نباشند تا بتوانند املاک های خریداری شده و فروخته شده را فهرست کنند.

معرفی شرکت های ساختمانی :
با معرفی شرکت های ساختمانی به کاربران سایت مقام وب سایت خودتان را پیش همکارانتان بیشتر و بالاتر ببرید. آن ها از این کار شما تشکر خواهند کرد. همین طور می توانید به عنوان یک بخش کسب درامد و تبلیغاتی به این قسمت از وب سایت نگاه کنید و در ازاء گرفتن هزینه تبلیغات شرکت های ساختمانی را در آن قرار دهید.

دانستنی های لازم در معاملات ملکی :
مسلما در امر خرید و فروش املاک نیز دانستنی هایی وجود دارد که هر فردی باید از آن مطلع باشد. از اینرو این خدمت را به عنوان اخبار یا مقاله انتخاب نکنید بلکه به عنوان یک قسمت مجزا گزینش کنید. کاربران وب سایت با انتخاب این سرویس و طراحی و پیاده سازی آن بسیار جذب سایت شما خواهند شد. به منظور طراحی این قسمت از وب سایت برنامه های خیلی ویژه ای را در نظر داریم تا بالاترین کیفیت را در طراحی این قسمت برای آن در نظر بگیریم.

ثبت ملک :
یکی از کاربردی ترین بخش ها در وب سایت املاک شما ثبت ملک به منظور خرید و یا فروش به وسیله کاربران سایت می باشد در طراحی این قسمت از وب سایت می توانیم با عرضه فرم بسیار جامع و پر کردن آن به وسیله کاربرانی که می خواهند از این خدمت استفاده کنند بازدید کنندگان بیشتری را به وب سایت خود جذب کنیم و کسب و کار خود را از راه طراحی و اجرای صحیح این قسمت بهبود ببخشیم.

خدمات ساختمانی :
طراحی و پیاده سازی این قسمت از وب سایت می تواند شامل خیلی از مشکلات گوناگون شود. برای طراحی و پیاده سازی این قسمت از وب سایت خویش شما می توانید با دقت ما را راهنمایی کنید. به منظور طراحی این قسمت از وب سایت می توانیم خیلی از مسائل را در نظر بگیریم که در نتیجه بازدید کنندگان وب سایت افزایش پیدا کند.

املاک خارج از ایران :
قطعا کاربران خارج از ایران نیز مایل هستند تا املاک خویش را به فروش برسانند و یا در ایران ملکی را خریداری کنند.این عمل در نهایت برای شما کسب درامد خیلی خوبی را به ارمغان خواهد اورد. در طراحی این قسمت از وب سایت در نهایت ایده های خیلی خوبی وجود دارد که قطعا برای شما پیاده سازی خواهیم کرد.

بالا