ویژگی طراحی سایت بازرگانی

از ویژگی طراحی سایت بازرگانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ویژگی طراحی سایت بازرگانی

معرفي نمايندگي هاي فروش :
شعبه های فروش و نمایندگی های خویش را بهتر و تاثیرگذارتر در وب سایت بازرگانی خودتان معرفی کنید. چون در نهایت رونق گرفتن کسب و کار آن ها می تواند برای شما بهره خیلی زیادی را به ارمغان اورد. خیلی از بازدید کنندگان وب سایت شما علاقه دارند تا نزدیکترین شعبه و یا نمایندگی به مکان کار یا مکان زندگی خودشان را برای کار های بازرگانی خودشان گزینش کنند. از اینرو این قسمت از وب سایت می تواند برای آن ها خیلی مفید باشد.

درج و مدیریت نظر كاربران درباره محصولات :
کاربران علاقه دارند تا در مورد موضوعات خوب و روشن و کامل که در وب سایت شما بیان خواهد شد اظهار نظر کنند و حتی بعد از تایید مدیریت نظرات خویش را در وب سایت ببینند. این حق را برای آن ها در وب سایت خودتان قائل شوید. با طراحی و اجرای این قسمت از وب سایت آن ها به وب سایت بازرگانی شما وفادار خواهند ماند و این می تواند در بهبود کسب و کار شما اثر خیلی زیادی داشته باشد.

برگزاری قرعه کشی اینترنتی :
قرعه کشی همواره برای افراد مختلف بسیار جذاب بوده است. وجود این سرویس در نهایت می تواند کاربرها را به صورت دوره ای و زمان بندی شده به وب سایت شما بکشاند. البته در طراحی این قسمت از وب سایت باید از تجربه های گذشته استفاده کنیم تا در انتها مشتریان به وب سایت اعتماد کرده و در قرعه کشی های دوره ای آن شرکت کنند.

اعمال تخفیف مناسبتی برای خریداران اینترنتی :
همواره همه ما به دنبال تخفیف بوده ایم علی الخصوص در محیط اینترنت. چون که کاربران حق خیلی گسترده ای برای گزینش وب سایت دیگر و خرید و دیدن از آن دارند. قطعا برای فروش بیشتر و جذب بازدید کنندگان این خدمت را انتخاب کنید. می توانیم تخفیف های دوره ای را برای کاربرهای ثبت نام شده در نظر گرفته و آن را طراحی و پیاده سازی کنیم . مطمئن باشید کاربرها با عرضه تخفیف های دوره ای به وب سایت شما وفادار خواهند ماند.

ارائه کارت هدیه برای خریداران اینترنتی :
کارت هدیه اینترنتی در نهایت احترام به بازدید کنندگان را میرساند. آن ها متوجه می شوند که در وب سایت شما محترم شمرده می شوند. حتی این کارتهای مجازی را می توانید به صورت دوره ای برای کاربرهای خاص وب سایت خویش هم در نظر بگیرید. با عرضه و طراحی این سرویس می توانیم کاربرها را ترغیت کنیم که در وب سایت ثبت نام کنند و از اینرو می توانیم اطلاعات کاربرهای وب سایت خویش را داشته باشیم.

معرفی هیئت مدیره و کارکنان :
مشتری ها و کاربرها علاقه دارند تا اعضاء هیت مدیره و نفرات دیگر را بشناسند و حتی رزومه کاری آن ها را مطالعه کنند. حرفه ای بودن شرکت و سازمان خویش را با انتخاب این گزینه به کاربرهایتان نشان دهید. در طراحی این قسمت از وب سایت می توانیم از عکس های بی شمار حتی در قالب گالری عکس ها با افکت های خیلی جالب هم استفاده کنید.

ارائه آمار و گزارشات :
نمایش آماری اطلاعات در قالب نمودارها می تواند خیلی جذاب باشد. چنانچه مطلبی در وب سایت دارید که نیاز به نمایش امار با شکل های گوناگون می باشد این گزینه را انتخاب کنید. مناسب ترین طرح را به منظور پیاده سازی این بخش برای شما در نظر گرفته ایم.

قوانین و مقررات بازرگانی :
اطلاع از قوانین جدید و قدیمی موجود در زمینه بازرگانی و موارد پیرامون این کسب و کار، برای کاربرهایتان خیلی مفید خواهد بود. وجود مطالب فراوان در وب سایت موجب می گردد تا رتبه سایت شما در Google افزایش پیدا کرده و بازدید کنندگان افزایش پیدا کند. در نهایت این امر می تواند در بهبود کسب و کار شما اثر خیلی مثبت و مستقیمی داشته باشد.

تشکل های صنفی :
می توانیم با طراحی این قسمت از وب سایت تشکل و صنف حوزه فعالیت های بازرگانی را بیشتر و بهتر به بازدید کنندگان وب سایت معرفی کنیم . مطمئن باشید معرفی همکاران دیگر در وب سایت شما می تواند احساس خیلی خوبی را در دیگر همکارانتان تولید کنند و ارتباط کاری بهتری می توانید با آن ها داشته باشید. در طراحی این قسمت از وب سایت تلاش می کنیم از همه تجربه و دقت خویش استفاده کنیم تا بازدید کنندگان احساس رضایت داشته باشند.

مشاوره :
ارائه مشاوره در امر بازرگانی چه به صورت حضوری و چه به صورت انلاین و مجازی می تواند موجب جلب اعتماد بیشتر بازدید کنندگان به کسب و کار شما شود. می توانیم در طراحی این قسمت از وب سایت از تکنیک های گوناگون مشاوره استفاده کنیم مثل عرضه سرویس انلاین چت و یا حتی پر کردن یک فرم ساده یا پیچیده به وسیله کاربر وب سایت. طراحی این قسمت از وب سایت را فراموش نکنید.

آمار صادرات و واردات :
در این قسمت از وب سایت می توانید وب سایت بازرگانی خویش را به عنوان یک مرجع در ایران معرفی و ارائه کنید. بصورتی که که در طراحی این قسمت از صفحه وب سایت می توانیم همه آمارهای موجود و حتی گذشته را به صورت نمودار و عدد در اختیار بازدید کنندگان وب سایت قرار دهید. در طراحی این قسمت به نوعی عمل خواهیم کرد که خیلی از بازدید کنندگان وب سایت هر روز بارها و بارها برای مشاهده قیمت ها و امارها به وب سایت بازرگانی شما سر بزنند.

جلسه هیات نمایندگان :
قطعا در صورتی که شرکت شما عظیم باشد و در آن جلساتی برگزار شود که علاقه داشته باشید تصمیمات اتخاذ شده در آن جلسات در وب سایت نشان داده شود این قسمت از وب سایت دقیقا همان صفحه ای می باشد که شما می توانید آن را در وب سایت تجاری خویش داشته باشید. طراحی این قسمت از وب سایت باید در قیاس به صفحات دیگر کاملا متمایز و منحصر به فرد باشد تا کاربرها را بتواند جذب کرده و آن ها را ترغیت به خواندن این جلسات کند.

بالا