ویژگی طراحی وب سایت خبری

از ویژگی طراحی وب سایت خبری می توان به موارد زیر اشاره کرد

ویژگی طراحی وب سایت خبری

ارائه نسخه PDF :
اغلب کاربرهای انلاین وب سایت تمایل به پرینت و یا دانلود خبر دارند تا سر فرصت مثل مترو و غیره آن را مطالعه کنند. این خدمت را با مناسب ترین کیفیت برای آن ها طراحی خواهیم کرد. نشان دادن موضوعات گوناگون می تواند یکی از اهداف طراحی و اجرای این قسمت از وب سایت باشد.

پخش خبری(شبکه های خبری، خبر های صوتی و تصویری) :
یکی از بخش های جذابی که می تواند کاربران بسیاری را به خود جذب کند نمایش ویدئو و یا شبکه های خبری به صورت انلاین در وب سایت است. اکثر کاربرها در ایران در حال حاظر اینترنت پرسرعت دارند و از این سرویس طراحی شده در وب سایت به خوبی استفاده خواهند کرد.

عناوین برگزیده :
همواره در هر خبری و هر روزه عناوین برگزیده وجود دارد که هم می تواند در Google خیلی اهمیت داشته باشد و به وسیله اشخاص گوناگون جستجو شوند و هم می تواند سبب جذب و کشش بازدید کنندگان انلاین به وب سایت خبری شما شود. در طراحی این قسمت از وب سایت ایده های خلاقانه ای برای شما داریم.

عناوین کل خبرها :
این قسمت بسیار مهم است چرا که همواره کاربران وب سایت های خبری از روی عناوین خبرها و در دسترس بودن بر روی خبر مورد نظر کلیک می نمایند و اقدام به مشاهده آن ها می نمایند. با طراحی این قسمت از وب سایت می توانید کاربرها را برای مدت زمان بیشتری در درون وب سایت نگهداری کنید.

مطبوعات ایران :
یکی از علاقمندی های کاربران مطالعه مطبوعات است ،دسته بندی مطبوعات و خبرها در هر حوزه ای می تواند موجب رشد و بهتر شدن وب سایت خبری شما شود. علی الخصوص که پوشش جامع خبری در مطبوعات ایران داده شود. به منظور طراحی این قسمت وب همراه با گروه بندی جامع آن برنامه های متنوعی داریم که می توانیم آن ها را برای وب سایت خبری شما طراحی و پیاده سازی کنیم .

مطبوعات جهان :
این قسمت از وب سایت می تواند بسیار جذاب باشد در این قسمت از وب سایت می توانید علاوه بر پوشش دادن مطبوعات درون کشور، اکثر اتفاقات مطبوعات جهان را نیز پوشش داده و آن را به سمع و نظر کاربران وب سایت خبری خویش برسانید. طراحی این قسمت از وب سایت باید به نوعی باشد تا کاربرها به آسانی بتوانند به آن ارتباط برقرار کنند.

رسانه های مجازی :
با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از اینترنت هم اکنون سازمان هایی وجود دارند که حتی بدون دارا بودن مکان فیزیکی خاصی می توانند فقط با داشتن یک وب سایت مبادرت به انتشار اخبار و داشتن خبرگزاری کنند. با طراحی و پیاده سازی این قسمت از وب سایت می توانید خبرهای این حوزه را نیز پوشش دهید.

نقد در رسانه ها :
می توانید با سفارش و طراحی این قسمت از وب سایت رسانه های داخل و خارج از کشور را به صورت منطقی مورد نقد و بررسی قرار دهید تا کاربرهای وب سایت بتوانند تصویر صحیحی از رسانه های فعال خبری و حتی رتبه بندی آن ها داشته باشند.

تازه های خبری :
یکی از قسمت های جذاب سایت های خبری همواره تازه های خبری می باشد که می تواند میزان بازدید از وب سایت شما را افزایش دهد. طراحی این قسمت باید منحصر به فرد بوده بصورتی که کاربرها و اشخاص انلاین وب سایت از مشاهده آن خسته و دلزده نشوند. طراحی این قسمت را فراموش نکنید.

آرشیو خبرها :
طراحی قسمت آرشیو خبرها همراه با زمان بندی دقیق آن ها می تواند یکی از نقاط قوت سایت شما و موجب موفقیت هرچه بیشتر آن شود. طراحی این قسمت در عین حال باید ساده باشد تا کاربرهای وب سایت در سریعترین حالت ممکن بتوانند به مطالبی که در گذشته مطرح شده بودند دسترسی پیدا کنند.

تحلیل و تفسیر :
همواره موقعی که خبری بر روی خبرگزاری ها می رود همزمان یا مدتی بعد از آن تحلیل و تفسیر ها از طرف مردم معمولی و یا کارشناسان اغاز می شود. از اینرو با طراحی بخشی در وب سایت می توانیم همه این تفسیرها را پوشش داده و به صورت گروه بندی شده آن ها را به رویت کاربرها برسانیم.

اخبار خبرنگاران :
با طراحی این قسمت از وب سایت می توانید خبرنگاران خبرگزاری خویش را به صورت صحیح معرفی کنید تا مخاطب های وب سایت این گروه از اشخاص زحمت کش را بهتر بشناسند. در طراحی این قسمت وب می توانیم از ایده ها و افکت های جذاب و کاربر پسند نیز بهره گیری کنیم .

پر بحث ها :
یکی از روش هایی که می توانید کاربران را بیشتر در وب سایت نگه دارید، طراحی و پیاده سازی این قسمت وب است که در آن می توانیم اخباری را که مردم بیشتر به آن ها علاقه دارند و در رابطه با آن ها بحث می نمایند را به بازدید کنندگان وب سایت معرفی کنیم . در نتیجه رتبه وب سایت شما در Google بالاتر خواهد رفت.

دیگر رسانه ها :
حتی می توانیم در وب سایت خبری خویش دیگر رسانه ها و خبرهای آن ها را پوشش داده و حتی آن ها را برای مخاطب های انلاین وب سایت خودتان ترجمه کنید. طراحی زیرکانه و ساده این صفحه وب می تواند موجب بالا رفتن رتبه رسمی وب سایت خبری شما پیش طرفداران وب سایت شما شود.

خبرهای فوری :
طراحی این صفحه وب می تواند کاربرها را بارها و بارها در طول روز به وب سایت خبری شما بکشاند و منتظر یک خبر فوری در ارتباط با یک رویداد و یا حادثه باشند. به منظور طراحی این قسمت از وب سایت برنامه ها و طرح های گرافیکی چشمگیری را آماده کرده ایم که در موقع بستن قرارداد برای شما بازگو خواهیم کرد.

نمایش خبرهای منتخب :
در این قسمت می توانید به گزینش خودتان طریقه نمایش خبرها برای کاربرهای انلاین وب سایتتان را مشخص و طراحی کنید. اشخاص علاقه دارند خبرهای جدیدتر را راحت تر در وب سایت یافت کنند. طراحی این قسمت وب می تواند جنبه خبری تری در قیاس به دیگر رقبا برای وب سایت شما داشته باشد.

نمایش تعداد بازدید از خبر :
پر بازدید بودن یک خبر می تواند سایر کاربران را به مشاهده آن خبر ترغیب کند. با طراحی و نمایش عدد میزان بازدید برای هر خبر موجب شوید که بیشتر بر روی آن خبر کلیک شود. بازدید بیشتر خبر یعنی داشتن جایگاه بالاتر در Google و موتورهای جستجو.

درج نظرات کاربران برای هر خبر :
همواره کاربران با مطالعه یک خبر علاقه دارند تا عقیده خودشان را همان لحظه در ارتباط با خبر ثبت کنند. به این علت شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک کاربرهای انلاین بیشتری دارند. تلاش کنید کاربرها را بیشتر در وب سایت خویش نگه دارید.

امکان دادن پاسخ به نظرات ارسالی از سوی مدیر :
کاربرها علاقه دارند تا عقیده مدیر وب سایت یا ثبت کننده خبر را بشنوند. از اینرو کاربرها مشتاق خواهند شد در یک روز به دفعات بسیار به سایت شما سر بزنند و بازدید سایت شما به صورت تصاعدی افزایش پیدا کند. ما به منظور طراحی این قسمت برای شما برنامه های خاصی را در نظر گرفته ایم.
امتیازدهی به خبر :
این خدمت را برای کاربرانی در نظر بگیرید که علاقه به شرکت در گفتگو ها و عقیده دادن دارند. آن ها میفهمند که نظرشان به حساب خواهد امد و از این فعالیت خرسند و راضی خواهند شد. این گروه از کاربرها منتظر طراحی و پیاده سازی این قسمت از وب سایت می باشند

بالا