باگذشت زمان، ارتقاء تکنولوژی و گسترش اینترنت شما میتوانید خیلی از محصولات را به‌ صورت دیجیتالی روی لپ تاپ و یا رایانه خودتان مشاهده کنید. شما می‌ توانید با لپ تاپ و یا تبلت کتاب بخوانید، آهنگ گوش کنید، فیلم مشاهده کنید و هزاران امکان دیگر؛ ولی نکته‌ای مهم در اینجا وجود دارد. شما می‌ توانید از این ظرفیت برای تولید محتوای مجازی استفاده کنید. در طراحی سایت فروش فایل خود می توانید خبرها و مقاله ها را نیز داشته باشید تا در موتور های جستجو اثر خیلی خوبی داشته باشید و کاربرها هم بتوانند وب سایت شما را از نتایج جستجو یافت کنند و هم فایل های شما را خریداری کنند.

اگر فایل شما باکیفیت باشد، شما می‌ توانید به‌سادگی آن را از راه اینترنت به فروش برسانید؛ برای این منظور نیاز به طراحی سایت فروش فایل دارید.

طراحی سایت فروش فایل از این جهت دارای اهمیت اند که توانایی فروش و کسب در امد را تا زمان وجود فایل در اینترنت ایجاد می کنند. همه ی کاربرهای اینترنت در گوشه و کنار هارد رایانهخودشان فایل های خیلی ارزشمندی را ذخیره کرده اند که غالب آن ها در گذر زمان از خاطره ی اشخاص فراموش می شود. طراحی سایت فروش فایل این توانایی را به شما می دهد تا با یادآوری ارزش تک تک فایل های و محصول ها الکترونیکی خود، بتوانید وارد بازار خرید و فروش اینترنتی شده و به سادگی و نامحدود درامد کسب کنید.

فایل های شما می تواند گروه تصاویر، کتابهای الکترونیکی، پروژه های دانشجویی و … باشد که در سایت فروش فایل با همه کاربرهای اینترنت به اشتراک گذاشته شده و برای فروش نامحدود معرفی می گردند.

بطور کلی طراحی سایت فروش فایل می تواند مشتمل بر بخش های زیر باشد:

  • بخش جستجوی با سرعت برای هر فایل
  • بخش فهرست فایل ها با توانایی دسته بندی فایل ها بر اساس گروه، قیمت هر فایل، تارخ انتشار و ….
  • عضویت با سرعت کاربران
  • ارایه لینک دانلود مجرا به هر کاربر برای محفوظ ماندن قابلیت فروش فایل فقط برای یک خریدار
  • امکان اتصال به درگاه پرداخت شتاب یا درگاه واسط

چنانچه هنوز در تصمیم خود برای طراحی وب سایت فروش فایل مردد هستید می تونید با ما از طریق راهکای ارتباطی که در بالا و نیز بخش تماس با ما وب سایت فارسی بیس وجود دارد در ارتباط باشید.

همچنین می تونید از طریق لینک پایین قبل اینکه سفارشتون رو ثبت کنین یه پیش فاکتور انلاین برای خودتون داشته باشین لازم به ذکر است استفاده از این قسمت به منزله سفارش قطعی شما نیست. همیشه در کنار شما هستیم.

موفق باشید.

واحد تحقیق و توسعه طراحی وب سایت فارسی بیس

سفارش پروژه طراحی سایت فروش فایل

بالا