قبل از اینکه به توضیح در مورد طراحی وب سایت اتلیه عکاسی بپردازیم نگارش خودمون رو با این سوال شروع میکنیم چرا اینقدر طراحی وب سایت اتلیه عکاسی درخواست داره و به اصطلاح روی بورسه ؟!
برای پیدا کردن پاسخ این سوال کافیه یه بررسی کوچیک تو شبکه های اجتماعی انجام داد تا متوجه این بشیم که نسبت به سال های قبل استقبال از بکار بردن عکس تو شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام یا فیسبوک زیاد شده و نکته قابل توجه ای که وجود داره اینه که عمده این افراد در اینترنت و از طریق موتورهای جستجویی مثل گوگل دنبال وب سایت های اتلیه عکاسی برای گرفتن بهترین عکس از خودشون هستند. ما این نکته رو به خوبی بررسی و تحلیل کردیم از این رو این اطمینان رو بهتون میدیم که وب سایتی رو برای شما طراحی میکنیم که علاوره بر براورده شدن نیاز شما و داشتن طراحی بروز، کاملا مورد تایید موتور جستجوی گوگل باشه.

 

با مقدمه ای که در بالا به اون اشاره شد اهمیت داشتن یک وب سایت اتلیه عکاسی بیشتر احساس میشه شما با طراحی وب سایت اتلیه خودتون میتونید این امکان رو فراهم کنید که عمده مشتریانتون بتونن بهترین تکنیک هایی که شما تو عکاسی بکار می گیرین رو ببینن و نمونه کارهای شما رو با همکاران رقیب شما مقایسه کنن.

 

شما می تونید با تکیه بر دانش ما در عرصه طراحی وب سایت قابلیت پرداخت انلاین وب سایت خودتون رو به درگاه های پرداخت انلاین داشته باشین و این امکان رو فراهم کنید که بعد از واریز وجه قابلیت دریافت تصاویر بصورت دیجیتال از وب سایت شما برای هر مشتری بصورت مجزا فراهم بشه، در نظر بگیرین با این ویژگی مشتریانتون تنها و تنها زحمت مراجعه حضوری برای گرفتن عکسشون رو دارن و بعد اون حتی در حین مسافرت هم می تونن از امکاناتی که شما به عنوان یک مدیر خلاق برایشان در نظر گرفته اید بهره مند باشند.

 

یکی دیگر از امکاناتی که ما به شما پیشنهاد می دهیم نشان دادن تصاویری از مشتریان کودک و خردسال در گذر زمان است این بخش جذاب علاوه بر نمونه کاری بکر و خلاقانه میتوانید آیتمی مفید برای نشان دادن قدرت شما در بکار گیری از تکنولوژی های روز عکاسی در گذر زمان داشته باشد.

 

چقدر اتفاق افتاده که فردی مشهور به استودیو شما مراجعه کنه و شما عکسهای اونو در محیط اتلیه خودتون قرار بدین و بواسطه اون تعداد محدودی از مشتریان رو ترقیب به استفاده از امکانات مجموعه خودتون بکنین ؟ حال فرض کنین این امکان بر روی وب سایت شما وجود داشته باشه و تمامی کاربران کلان اینترنت هر روز با عکس های شما و نمونه کار هاتون بیشتر اشنا بشن، به نظرتون کدوم حالت بازدید کننده بیشتری رو می تونه براتون به ارمغان بیاره ؟

 

بطور کلی شما با طراحی وب سایت این امکانات رو برای مشتری هاتون فراهم می کنین:

 • کاربرای یه وب سایت اتلیه عکاسی می تونن به راحتی سفارش هاشون رو پیگیری انلاین کنن
 • می تونن از پروفایل شون در شبکه های اجتماعی به سایت شما لینک بدن
 • پاسخ خیلی از سوال های تکراری که مشتریاتون دارن میتونه تو وب سایت باشه

 

ما به پشتوانه تجربه خودمون به شما اطمینان میدیم که وب سایتی رو برای شما طراحی و اجرا کنیم که به واسطه اون بتونین به راحتی در نتایج جستجوی گوگل دیده بشین و تعداد مشتریان تون رو افزایش بدین.

 

بطور کلی امکانات اصلی یه وب سایت اتلیه عکاسی می تواند شامل وارد زیر باشد:

 • طراحی صفحه گروه بندی نمونه کارها و امکان قرار دادن نامحدود نمونه کارها در آن
 • طراحی بخش کاتالوگ و ایتمهای جانبی آن
 • بخش پرسش و پاسخ برای سوالات مشتریان
 • طراحی بخش پیگیری سفارشات
 • طراحی بخش دریافت سفارش و طبقه بندی سفارشات دریافت شده
 • طراحی بخشی برای پرداخت انلاین و تحویل سفارش از طریق اینترنت
 • طراحی بخش عضویت مشتریان و فراهم نمودن بخش پیگیری انلاین برایشان
 • طراحی و پیاده سازی بخش رزرو انلاین

 

چنانچه هنوز در تصمیم خود برای طراحی وب سایت اتلیه عکاسی مردد هستید می تونید با ما از طریق راهکای ارتباطی که در بالا و نیز بخش تماس با ما وب سایت فارسی بیس وجود دارد در ارتباط باشید.
همچنین می تونید از طریق لینک پایین قبل اینکه سفارشتون رو ثبت کنین یه پیش فاکتور انلاین برای خودتون داشته باشین لازم به ذکر است استفاده از این قسمت به منزله سفارش قطعی شما نیست. همیشه در کنار شما هستیم.

موفق باشید.

واحد تحقیق و توسعه طراحی وب سایت فارسی بیس

سفارش پروژه طراحی سایت اتلیه

بالا