با افزایش سرعت استفاده از اینترنت و فرهنگ خرید اینترنتی در ایران به خصوص قشر جوان، ناشران باید وجود وب سایت را امری ضروری تلقی کنند، که با این کار هم بازار آن ها بهبود پیدا کند همموجب افزایش فرهنگی اشخاص و خواندن آن ها شوند.
ویژگی حقیقی که در طراحی وب سایت انتشارات باید آن را برای وب سایت ایجاد نماییم، معرفی جامع انتشارات و همه محصول های آن در قالبی مشخص و معین می باشد.

ویژگی دیگری که باید وب سایت های انتشارات دارا باشند، این می باشد که باید امکاناتی برای فروش مورد های پی دی اف بعضی از کتاب های نشر شده خویش را برای خریداران ایجاد نمایند، زیرا با توجه به گستردگی استفاده از موبایل، مردم علاقه مند می باشند که حتا کتاب های مورد علاقه خویش را در گوشی های خودشان در هنگام رفتن به مکان فعالیت خویش و یا منزل، مطالعه کنند.

گسترش و بسط اینترنت و فراگیر شدن کاربرد اینترنت میان همه دسته های سنی ، و سادگی خواندن موضوعات در کامپیوتر ها ، تبلت ها ، تلفن های موبایل و امثال آن ، موجب شده است که اشخاص خواندن فایل های پی دی اف را به در دست گرفتن کتاب ها و مجلات ترجیح دهند .همین مساله می تواند مسبب اسیب برای ناشرین شود . علم طراحی وب سایت به ناشرین در رفع این مساله یاری رسانده است . ناشرین برای پیشگیری از اسیب های سرمایه ای خود می توانند طراحی وب سایت انتشارات را در اولویت کارهای خود قرار دهند.

نکته ارزشمند دیگیری که پس از طراحی وب سایت انتشارات باید به آن پرداخته شود ، جذب بازدیدکنندگان برای مراجعه به وب سایت شماست . برای تحقق این مساله باید وب سایت شما از گرافیک درخور و زیبایی بهره ور بوده و همین طور اصول سئو به نحو علمی و صحیح در آن مراعات شوند . در ادامه به بررسی نکاتی که در طراحی وب سایت انتشارات باید مراعات شوند و همین طور ویژگی های طراحی وب سایت انتشارات می پردازیم .

چنانچه مایلید با حضور در اینترنت خویش را معرفی كنید، با مشتریان خویش در تماس باشید و فروش كتاب هایتان را از این روش افزایش دهید، ما می توانیم با طراحی سایت انتشارات شما به صورت کاملا بهینه سازی شده شما را به یكی از پربازدیدترین سایت های انتشاراتی ایران تبدیل كنیم. همچنین می توانیم جایگاهتان را درGoogle ارتقا دهیم تا در زمره اولین سایت ها در Google قرار داده شوید.

امکانات متنوعی را از طریق راه اندازی و طراحی سایت انتشارات می توانیم برای خود ایجاد نماییم. از جمله این امکانات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • فروش اینترنتی کتاب
  • فروش اینترنتی کتاب های پی دی اف
  • اخبار در مورد کتاب ها و تاریخ نشر آنها
  • اخبار در مورد نویسنده ها و بیوگرافی نویسنده ها
  • جذب مشتری و بازاریابی برای کتاب ها
  • انتشار خلاصه ای از کتاب ها برای جذب مخاطب
  • تبلیغات موثر در مورد کتب و مجلات
  • انتشار مقالات لاتین و درخواست همکاری از مترجمین برای انتشار نسخه ی فارسی
  • طراحی صفحه وب فروش اینترنتی کتاب
  • طراحی صفحه وب بخش اسامی کتابهای پرفروش و اخباری مختصر در رابطه با آنها

چنانچه هنوز در تصمیم خود برای طراحی وب سایت انتشارات مردد هستید می تونید با ما از طریق راهکای ارتباطی که در بالا و نیز بخش تماس با ما وب سایت فارسی بیس وجود دارد در ارتباط باشید.
همچنین می تونید از طریق لینک پایین قبل اینکه سفارشتون رو ثبت کنین یه پیش فاکتور انلاین برای خودتون داشته باشین لازم به ذکر است استفاده از این قسمت به منزله سفارش قطعی شما نیست. همیشه در کنار شما هستیم.

موفق باشید.

واحد تحقیق و توسعه طراحی وب سایت فارسی بیس

سفارش پروژه طراحی سایت انتشارات

بالا