زیرساخت‌های وب یکی از ابزارهای ارزشمند دنیای کنونی ماست که بوسیله آن می‌توان تجارت و مجموعه خویش را به همه جای جهان عرضه کرد. اقتصاد و گسترش آن کاری جدای از دنیای وب نیست. شما با طراحی وب سایت بازرگانی درخور و معتبر برای مجموعه خودتان قادر خواهید بود تجارت خویش را اقتصادی‌تر و توسعه مند‌تر به جلو ببرید.

مهم‌ترین دلایل راه اندازی و طراحی سایت برای شرکت بازرگانی و تجاری شما، بالا رفتن اعتبار شرکتتان، پل ارتباطی مجموعه شما با مشتری‌ها و مخاطبین، پایگاهی درخور برای آگاهی رسانی خدمات مجموعه و محلی برای عرضه و معرفی سرویس ها و محصول ها گروه بی محدویت زمانی و مکانی در داخل و خارج از کشور می‌باشد.

طراحی سایت بازرگانی هزینه نیست، بلکه یکی از بایدهای تجارت در سده بیست و یکم است. چون که تجارت امروز، تجارت و رقابت در دنیای مجازی وب است و در این میان شرکتی پیروز است که زودتر از رقبایش در این میدان وارد شده و رتبه بهتری را به دست اورده است.

مجموعه های بازرگانی در صورت دارا بودن یک سایت درخور و چند زبانه و معرفی محصول ها و سرویس ها به خریداران داخلی و خارجی، می توانند در گیرایی خریدار در حوزه ی کاری خویشموفق تر عمل نمایند.

بسیاری از شرکت های بازرگانی به دنبال گسترش بازار خودشان یا بازار هدفشان هستند، پس این مجموعه ها از طریق طراحی وب سایت بازرگانی می توانند به بازاریابی اینترنتی در اندازه بازارهای بین المللی دست بزنند و مشتریهای جهانی برای خویش یافت کنند.

هدف کمپانی های عظیم بازرگانی از طراحی سایت ، بالا بردن هدفدار بازار داخلی و خارجی شان است. مجموعه های بازرگانی به وسیله طراحی سایت قادرند دست به بازاریابی اینترنتی در اندازه بین المللی بزنند و خریدار هایی جهانی برای خویش یافت کنند و با ارتباطات اثرگذاری که در بین آن ها ایجاد شود که می تواند به بهبود کسب و کار و از طرفی به سودآوری منجر گردد.

از آنجایی که در حال حاظر اغلب وب گردی ها از راه تلفن های موبایل smart و تبلت ها انجام می پذیرد ، طراحی سایت ریسپانسیو به یکی از پیش نیاز های طراحی وب سایت شرکتی تبدیل شده است، طراحی سایت ریسپانسیو (طراحی سایت واکنش گرا = طراحی سایت سازگار با موبایل) اثر بیشتری بر روی سئو سایت داشته و از این روش بر میزان بررسی کنندگان سایت شما افزوده می شود.

در حال حاظر طراحی وب سایت بازرگانی برای مجموعه ها به یک ضرورت اجتناب ناپذیر تبدیل شده است . از مهمترین دلایل راه اندازی سایت برای یک گروه بازرگانی می توان موارد زیر را درنظر گرفت:

  • افزایش اعتبار مجموعه
  • پل ارتباطی و متقابل بین مالکان مجموعه و مخاطبین
  • پایگاهی درخور برای اطلاع رسانی مجموعه

محلی درخور برای نمایش و معرفی سرویس ها و محصول ها گروه بدون محدودیت در وقت و مکان در داخل و خارج از کشور

یکی از دل مشغولی های عمده برای طراحی وب سایت بارزگانی ، جلب اعتماد خریدار ها در محیط اینترنتی است و فعالیت های غیرقانونی اجرا شده در محیط مجازی سبب گشته مشتری ها و خریدار های مجازی اعتماد اندکی به فروشگاه‌ های بازرگانی داشته باشند، برای برطرف کردن این مسئله اخذ نماد اعتماد الکترونیک یا‌‌ همان نماد اعتماد الکترونیک که سمت مرکز گسترش تجارت الکترونیک و تحت نظر وزرات صنعت و معدن برای وب سایت‌ های فروشگاهی پیش نهاد شد، فارسی بیس به عنوان مجری امر در این ضمینه بستر دریافت راحت نماد اعتماد را برای وب سایت شما فراهم می کند.

معمولا در یک وب سایت بازرگانی میتوان سرویس ها و بخش های زیر را به صورت آنلاین به مخاطبان ارائه نمود که عبارتند از:

  • طراحی صفحه وب گرافیکی و جذاب جهت معرفی تاریخچه شرکت بازرگانی
  • طراحی صفحه وب معرفی اعضای هیئت مدیره، مدیر عامل و سهامداران شرکت
  • طراحی صفحه سایت نمایش جزییات محصولات، خدمات و شرح فعالیت شرکت
  • طراحی صفحه وب اطلاعات برقراری ارتباط آنلاین با اپراتورهای شرکت بازرگانی و فرم های سفارش آنلاین
  • طراحی صفحه وب ایجاد صفحات اخبار و مطالب مرتبط با فعالیت شرکت بازرگانی

 

چنانچه هنوز در تصمیم خود برای طراحی وب سایت بازرگانی مردد هستید می تونید با ما از طریق راهکای ارتباطی که در بالا و نیز بخش تماس با ما وب سایت فارسی بیس وجود دارد در ارتباط باشید.

همچنین می تونید از طریق لینک پایین قبل اینکه سفارشتون رو ثبت کنین یه پیش فاکتور انلاین برای خودتون داشته باشین لازم به ذکر است استفاده از این قسمت به منزله سفارش قطعی شما نیست. همیشه در کنار شما هستیم.

موفق باشید.

واحد تحقیق و توسعه طراحی وب سایت فارسی بیس

سفارش پروژه طراحی سایت بازرگانی

بالا