در رابطه به تاریخچه طراحی وب سایت تخفیف گروهی بد نیست بدانید، در سال دوهزار، یک کارمند سابق مجموعه مایکروسافت به اسم پاول آلن (Paul Allen) یک گروه تجارت برخط به اسم مرکاتا (Mercata) تاسیس کرد. وب سایت این شرکت دستگاه‌های الکترونیکی به فروش می‌رساند. شیوه کار به این گونه بود که مشتریان گوناگون برای خرید یک کالا در خواست می دادند و هر چقدر میزان درخواست کننده ها زیادتر می‌شد، ارزش کالا کاهش پیدا می کرد. البته وب سایت این مجموعه در سال دوهزار و یک به خاطر عدم مقابله با وب سایت هایی مثل امازون منحل شد.

تقریبا در همه کشورها از طراحی سایت تخفیف گروهی استفاده می شود و این گونه از طراحی سایت مورد توجه قرار گرفته است. طراحی وب سایت تخفیف گروهی کالاها و سرویس ها را برای فروش بهمشتری ها خویش ارائه می‌کند. طراحی سایت خرید گروهی معمولاً به خریدار این ویژگی را می دهد که پیشنهادهای موجود در وب سایت را بررسی کند و دیگران را هم از تمام پیشنهاد ها مطلع سازد .

از جمله ارزشمند ترین خصوصیت های طراحی وب سایت تخفیف گروهی می توان به این نکته اشاره کرد که طراحی سایت خرید گروهی از نوع طراحی سایت های منحصر به فرد، خاص وکاربردی می باشد و ما به شما اطمینان می دهیم هر موقع که نیاز داشته باشید قادر خواهید بود که طراحی سایت خویش را بروز رسانی کنید و به امکانات آن اضافه کنید . همواره به درخواست های کارفرمایان توجه کنید و در صورت نیاز با آن هاهماهنگ شده و تغییرات را در ارتباط با طراحی سایت تخفیف گروهی اعمال کنید .

همان طور که از اسم طراحی وب سایت تخفیف گروهی برمی اید راهی است بسیار مطمئن و یقینا پرسود برای تبلیغ کسب و کار ؛ قالبا کسانی که به دنبال پیروزی می باشند و عادت به امتحان روشهای ابتکاری و خلاقانه دارند این گونه وب سایت ها پیشنهاد خوبی برایشان خواهد بود، و قطعا سعی تا رسیدن به پیروزی شعار اشخاص کامروا است.

در هر کسب و کاری مطالعه در جوانب و برنامه ریزی شیوه اثر گذاری برای رسیدن به اهداف می باشد؛ در طراحی و راه اندازی سایت هایی مثل سایت تخفیف گروهی هم طراحان و سفارش دهندگان باید از قبل با سنجش جوانب فعالیت اقدام به سفارش و طراحی سایت کنند.

لازم به ذکر است هر یک از سیاست های کاری فوق دارای مزایایی و معایب می باشند که گزینش بین آن ها به روش مدیریتی شما ارتباط دارد.

از وب سایت های تخفیف گروهی می توان به وب سایتهای نت برگ ، تخفیفان، اف چی و غیره اشاره کرد.

برخی از ویژگی ها و صفحات که باید در طراحی وب سایت تخفیف گروهی داشته باشد به شرح زیر است:

  • طراحی صفحه وب برای دسته بندی و گروه بندی کالاها و خدمات
  • صفحه وب تعرفه ها و پلن ها
  • طراحی صفحه وب معرفی و دریافت کپن تخفیف
  • طراحی صفحه وب نظر دهی و تبدیل امتیاز برای خرید کالا
  • صفحه صدور پیش فاکتور خرید

چنانچه هنوز در تصمیم خود برای طراحی وب سایت تخفیف گروهی مردد هستید می تونید با ما از طریق راهکای ارتباطی که در بالا و نیز بخش تماس با ما وب سایت فارسی بیس وجود دارد در ارتباط باشید.

همچنین می تونید از طریق لینک پایین قبل اینکه سفارشتون رو ثبت کنین یه پیش فاکتور انلاین برای خودتون داشته باشین لازم به ذکر است استفاده از این قسمت به منزله سفارش قطعی شما نیست. همیشه در کنار شما هستیم.

موفق باشید.

واحد تحقیق و توسعه طراحی وب سایت فارسی بیس

سفارش پروژه طراحی سایت تخفیف گروهی

بالا