همانطور که می دانید منتشر کردن خبرها به ثانیه ها بر می گردد و وقتی خبری در اینترنت منتشر می شود در کمتر از چند ثانیه در بیش از صدها وب سایت آن را خواهید دید ! پس خیلی مهم است که طراحی وب سایت خبری به نوعی ای اجرا شود که به محض انتشار یک خبر بتوان آن را در موتور جستجو نیز ثبت کرد و این فرایند باید به شکل کاملا خودکار انجام گردد. اگر تنها چند ثانیه دیرتر خبری در وب سایت شما منتشر شود Google وب سایت های رقیب را فوری شناسایی و نتایج اغازین خویش را به آن ها اختصاص خواهد داد.

روز به روز کاربرانی که از موبایل و تبلت ها برای دستیابی به داده ها استفاده می کنند در حال افزایش است. بارگذاری مناسب صفحه ها در موبایل و تلفن های Smart ارزش خیلی بالایی دارد.در حال حاضر وب سایت های خبری پیروز به دنبال بارگذاری صفحه های خویش در تلفن های Smart بصورت واکنشگرا نیز می باشند و به این مطلب نیز اهمیت خاصی می دهند.

با ربات خبر خوان برای جمع آوری اخبار، مطالب، مقالات، قیمت ها و غیره بطور متناوب منابع معرفی شده را بررسی کنید و هر روز با رصد این منابع ، جدیدترین آپدیت های خبری و دیگر اطلاعات مورد نظر خود را از صفحه ها و قسمت های مختلف منایع بدون نیازبه RSS ، دریافت کرده و نه تنها چکیده خبر ، بلکه نوشته کامل خبر ، عنوان خبر ،تصویر خبر و دیگر جزئیات را ، در پایگاه اطلاعاتی خود ذخیره کنید ، تا پس از تایید شما و احیانا اعمال تغییراتی از جانب شما ، در گروه خبری دلخواه در سایت شما منتشر شود.

قالب سایت های خبری عموما در قیاس با دیگر قالب ها به علت جنبه و نیاز آگاهی رسانی خویش شلوغ تر اند و موضوعات زیادی در آن واحد به کاربرها ارائه می کنند. قالبا در قسمت بندی سایت های خبری می بایست قسمت هایی از قبیل اخرین خبرها و مطالبی که مشتریان به آن نیاز دارند مثل نرخ قیمت ها و غیره نشان داده شوند. سایت های خبری قالبا به صورت ۳ ستونه و یا ۴ ستونه طراحی می گردند تا بتوانند بیشترین موضوعات را در آن واحد به کاربر نمایش نمایند. قبل از طراحی قالب وب سایت خبری خودتان بهتر است مطالبی که قصد دارید درصفحه اصلی وب سایت نمایش داده شود را به همراه اولویت آن ها به طراح خویش اعلام کنید تا طراح بتواند قالب وب سایت را با توجه با میزان موضوعات درخواستی شما طراحی کند.

مهترین خصوصیت طراحی وب سایت خبری قابلیت نشان درست موضوعات و خبرها در گروه بندی های منظم و مرتبط می باشد. شما می توانید خبرهای متعدد را در گروه بندی هایی از قبیل فرهنگی، سیاسی، اقتصادی ، ورزشی ، تجارت ، علمی، اجتماعی و … نشان دهید.علاوه بر آن شما می توانید هر یک از گروه بندی های بیان شده را نیر مجددا گروه بندی کنید تا شکل مرتب تر و راحتتری برای کاربر داشته باشد و کاربران بتوانند خبر های خویش را در گروه بندی های جزئی تر مشاهده کنند.

معمولا طراحی وب سایت خبری در دیدگاهی کلی شامل ویژگی های زیر است:

  • امکان قرار گیری ویدئو و گالری تصاویر مربوط به خبرهای مختلف
  • امکان ارائه مطالب خبری شما به چند زبان مختلف مانند عربی، فرانسه و …
  • امکان به اشتراک گذاری اخبار از طریق شبکه های اجتماعی مختلف نظیر اینستاگرام و تلگرام
  • امکان پیگیری آخرین نرخ قیمت طلا، سکه در بخش های ویژه و یا مهترین اخبار روز

چنانچه هنوز در تصمیم خود برای طراحی وب سایت خبری مردد هستید می تونید با ما از طریق راهکای ارتباطی که در بالا و نیز بخش تماس با ما وب سایت فارسی بیس وجود دارد در ارتباط باشید.

همچنین می تونید از طریق لینک پایین قبل اینکه سفارشتون رو ثبت کنین یه پیش فاکتور انلاین برای خودتون داشته باشین لازم به ذکر است استفاده از این قسمت به منزله سفارش قطعی شما نیست. همیشه در کنار شما هستیم.

موفق باشید.

واحد تحقیق و توسعه طراحی وب سایت فارسی بیس

سفارش پروژه طراحی سایت خبری

بالا