در طراحی وب سایت دانشگاهی تقویم اموزشی و کلاس های در حال برگزاری نیز می تواند بازدید کنندگان و طرفداران خود را داشته باشد. حتی اشخاصی که هنوز در موسسه یا دانشگاه مورد نظر ثبت نام نکرده اند نیز علاقه دارند تا بدانند که کلاس ها در چه سطحی و با چه گستره ای قرار است که برگزار شود.
می توانید دانشگاه و موسسه اموزشی خود را به خوبی معرفی کنید و همه بخش ها و دپارتمان های موجود در آن را به کاربرهای وب سایت خودتان معرفی کنید. از اینرو در طراحی وب سایت دانشگاهی می توانید درس های اموزشی و ترم هایی که در این دپارتمان ها در حال برگزاری می باشد را به خوبی برای مخاطب ها خود معرفی کنید. به خاطر داشته باشید یکی از جذاب ترین قسمت ها در این بخش معرفی استاد ها برای هر یک از دپارتمان ها می باشد مطمئن باشید که این قسمت می تواند برای دانشجویان خیلی مهم باشد و موجب می گردد آن ها مرتبا به وب سایت و این قسمت سر بزنند و بازدید وب سایت شما در افزایش دهند.

گرافیک و قالب وب سایت با توجه به مبحث آن باید به صورتی صحیح و حرفه ای کار شود. مخاطبین و بازدید کنندگان سایت باید مطالب را بصورت واضح در سایت مشاهده کنند. فرار کاربرها باداشتن یک سایت ضعیف و عادی در قالب سایت و امکانات به اسانی اتفاق می افتد. پس طراحی وب سایت اموزشی باید به درستی و رعایت اصول سایت های اموزشی اجرا شود تا کاربرانی که وارد سایت شده اند را فراری ندهد.

مزیت های طراحی وب سایت دانشگاه هی :
در تماس بودن اساتید و دانشجویان و بالا رفتن سطح علمی دانشجویان
استفاده از اساتید در هر جای دنیا
قابلیت ارایه درس ها بصورت آنلاین
قابلیت پذیرش دانشجو بدون محدودیت از هرجای دنیا
قابلیت برگزاری امتحانات آنلاین
یک پایگاه داده از همه فایل های دانشگاه, دانشجویان و اساتید
انجام فعالیت های اداری و آموزشی در هر وقت از شبانه روز
تحلیل روند آموزشی با بهره گیری از انواع گزارش ها و نمودارها

همین طور می توانید به عنوان یک قسمت کلی اخرین خبرها و اتفاقات و رویدادها در دانشگاه و موسسه اموزشی به دانشجویان بدهید و البته در دل این قسمت تابلوی اعلانات مجازی نیزمی تواند یکی از مهم ترین بخش ها باشد. اطلاعیه ها و جلسات و خیلی از مواردی که ضروری است تا اطلاع رسانی گسترده ای به دانشجویان و استادان صورت گیرد را می توانید در این بخش طراحی و پیاده سازی کنید. مطمئن باشید که دانشجویان باید از مقررات و قوانینی که در دانشگاه حکم فرما می باشد اطلاع و اگاهی داشته باشد, پس این قسمت نیز می تواند دراین بخش طراحی و پیاده سازی شود.

در طراحی وب سایت های موسسات اموزشی و دانشگاه ها می توان این قبیل سرویس ها و خدمات را ارائه کنیم:
طراحی صفحه وب خبرها تازه دانشگاه و مدیریت
طراحی صفحه وب قسمت مقررات و آیین نامه ها
طراحی صفحه وب قسمت مقاله ها و مطالب برگزیده دانشجویان و دانش پذیران
طراحی صفحه وب قسمت فرهنگی و تربیتی
طراحی صفحه وب سیستم درج مشخصات دانش پذیران و اساتید
طراحی صفحه وب تابلوی اعلانات

چنانچه هنوز در تصمیم خود برای طراحی وب سایت دانشگاهی مردد هستید می تونید با ما از طریق راهکای ارتباطی که در بالا و نیز بخش تماس با ما وب سایت فارسی بیس وجود دارد در ارتباط باشید.

همچنین می تونید از طریق لینک پایین قبل اینکه سفارشتون رو ثبت کنین یه پیش فاکتور انلاین برای خودتون داشته باشین لازم به ذکر است استفاده از این قسمت به منزله سفارش قطعی شما نیست. همیشه در کنار شما هستیم.

موفق باشید.

واحد تحقیق و توسعه طراحی وب سایت فارسی بیس

سفارش پروژه طراحی سایت دانشگاهی

بالا