برای طراحی وب سایت دانلود بد نیست بدانیم در کشور ما سایت های خیلی خوبی در عرصه دانلود اینترنتی در حال فعالیت می باشند مهم ترین سود مالی برای دارندگان این قبیل وب سایت ها اشخاص انلاین و میزان بازدید کنندگانشان در روز می باشد و از طرف دیگر شرکت های دیگر نیز به دنبال وب سایت هایی پرطرفدار و پربازدیدی می باشد که بتوانند اگهی خودشان را در فضای مجازی و اینترنت داشته باشند تا از رقیبان خویش پیشی بگیرند. پس قطعا در صورتی که شما نیز یک وب سایت دانلود داشته باشید می توانید به زودی به این سطح درامدی برسید.

طراحی وب سایت دانلود بستری مناسب برای عرضه اطلاعات مختلف در زمینه های گوناگون را فراهم می اورد. اشخاص می توانند در هر موقعی از شبانه روز و در هر کجای دنیا وارد سایت دانلود شده و به آسانی به هر آنچه که می خواهند در مورد آن اطلاعاتی داشته باشند دست یافته و دانلود کنند. به طور مثال موسیقی یا نرم افزار دلخواه خود را دانلود کنند و یا حتی کتابی را که علاقه دارندمطالعه کنند را در کمترین زمان دانلود کرده و مطالعه کنند.

در طراحی وب سایت های دانلود باید امکان گروه بندی اطلاعات ، فایل ها و مقاله ها بر اساس مبحث و تاریخ ثبت گنجانده شود. جستجوی قوی و پیشرفته در سایت از نکاتی است که کاربرها به آن نیاز دارند. نشان دادن حجم فایل ها، زمان انتشار، منابع و یا تولید کنندگان، عناوین انگلیسی و فارسی و غیره از دیگر مواردی است که باید در طراحی وب سایت دانلود لحاظ شود. امکانات وب سایت باید بصورتجامع و صحیح در چینشی مخصوص به نوع فعالیت سایت دانلود قرار گرفته شود. طراحی قالب گرافیکی سایت هم با توجه به موضوع وب سایت دانلود، باید به زیبایی و بصورت چشم نوازی عرضه شود تا کاربرها از مطالعه مطالب و مشاهده سایت، خسته نشوند. سرعت بارگذاری صفحه ها وب سایت در حد بسیار بالایی باید طراحی شود تا کاربرها به سرعت به مقصود خودشان با تنهاچند کلیک برسند.

سایت های دانلود نیاز به سروری قوی برای ذخیره سازی فایل های خود دارند ما با براورد میزان حجم و پهنای باند مورد نیاز برای طراحی وب سایت دانلود شما، پیشنهادات لازم را مطرح خواهیم نمود.

از ویژگی های مناسب برای طراحی وب سایت دانلود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مدیریت آسان صفحه های وب سایت
  • مدیریت فایل ها
  • جستجوی فایلها
  • استفاده از قابلیت ادامه مطلب
  • فعال/ غیر فعال نمودن نظرات کاربرها برای فایل های ارسالی
  • امکان نمایش پربیننده ترین فایلها
  • دسترسی به بایگانی مطالب
  • دسته بندی بر پایه نوع و تاریخ
  • امکان دانلود بعد از واریز حق اشتراک
  • عضویت کاربرها در سایت

چنانچه هنوز در تصمیم خود برای طراحی وب سایت دانلود مردد هستید می تونید با ما از طریق راهکای ارتباطی که در بالا و نیز بخش تماس با ما وب سایت فارسی بیس وجود دارد در ارتباط باشید.

همچنین می تونید از طریق لینک پایین قبل اینکه سفارشتون رو ثبت کنین یه پیش فاکتور انلاین برای خودتون داشته باشین لازم به ذکر است استفاده از این قسمت به منزله سفارش قطعی شما نیست. همیشه در کنار شما هستیم.

موفق باشید.

واحد تحقیق و توسعه طراحی وب سایت فارسی بیس

سفارش پروژه طراحی سایت دانلود

بالا