شما می توانید با طراحی وب سایت شخصی به بیان تجربیات، سابقه کاری، به نمایش گذاشتن محصولات هنری، اپلود ویدئوهای ورزشی، ایجاد گالری تصویر های گرفته شده به وسیله خودتان و… که همه جنبه فعالیت شخصی داشته و وابسته به شما می باشند بپردازید و از این راه نام و نشان خویش را با سرعتی باور نکردنی در تمام جهان پراکنده کنید.

اشخاص با سمت های کار گوناگون می توانند برای معرفی و رزومه خویش سایت اینترنتی طراحی و راه اندازی کنند. ذکر صفحه کاربری های فردی در سایت و ثبت معرفی نامه از جمله قسمت هایرایج سایت های شخصی هستند. در حال حاظر خیلی از اشخاص و چهره های شاخص در دنیا مبادرت به طراحی وب سایت شخصی کرده و ادرس آن را در بیزنس کارت خویش ثبت می کنند. به تازگی در سازمان ها ، ادارات و شرکت های گوناگون اشخاص برای معرفی خودشان و کار هایشان وب سایت راه اندازی می کنند.

یکی دیگر از دلایل اصلی برای دارا بودن یک وب سایت شخصی این است که کاربرهای شما از مشاهده صفحات تماس با ما یا برگه مشخصات شما و مشاهده رزومه به صورت انلاین احساسخرسندی و رضایت می نمایند.

طراحی وب سایت های شخصی که به وسیله ما ارائه می شوند تماما به شکل منحصر به فرد برای شما طراحی شده و از هیچ وب سایت شخصی دیگری کپی برداری نمی شود به این جهت شما می توانید با صرف هزینه مناسب مالک یک وب سایت اختصاصی شوید. از اینرو وب سایت شخصی که به وسیله ما طراحی می شود تماما سازگار با موتورهای جستجو بوده و مطالبی که در آن قرار می دهید به سرعت در موتورهای جستجو نشان داده می شود و در رتبه های بالا قرار می گیرد.

در انتها به قابلیت های مرسوم و چند سرویس که شما می توانید در وب سایت شخصی خودتان داشته باشید اشاره می کنیم:

  • پروفایل و اطلاعات شخص
  • توضیح و توصیف کسب و کاری که شما با آن آشنایی دارید و در حال حاضر در آن حرفه ای هستید
  • گالری تصاویر
  • معرفی شما به دوست های و آشنایان کاربرهای سایت
  • مدارک و مهارت های شما
  • ارسال نظرات و پیشنهادها از طرف کاربران
  • طراحی صفحه بخشی برای بارگذاری مقالات
  • معرفی ادرس شبکه های اجتماعی خود از قبیل فیسبوک و غیره به کاربرهایتان

چنانچه هنوز در تصمیم خود برای طراحی وب سایت شخصی مردد هستید می تونید با ما از طریق راهکای ارتباطی که در بالا و نیز بخش تماس با ما وب سایت فارسی بیس وجود دارد در ارتباط باشید.

همچنین می تونید از طریق لینک پایین قبل اینکه سفارشتون رو ثبت کنین یه پیش فاکتور انلاین برای خودتون داشته باشین لازم به ذکر است استفاده از این قسمت به منزله سفارش قطعی شما نیست. همیشه در کنار شما هستیم.

موفق باشید.

واحد تحقیق و توسعه طراحی وب سایت فارسی بیس

سفارش پروژه طراحی سایت شخصی

بالا