باید دانست اطلاعات ورودی یک وب سایت موقعی ارزشمند خواهد بود که پایه و اساس برنامه نویسی آن صحیح لحاظ شده باشد .در گذشته خیلی از مدیران شرکت ها بر این تصور بودند که صرف طراحی وب سایت شرکتی برای آن ها کفایت خواهد کرد و این مطلب سبب خواهد شد که در بازار اینترنتی حضور داشته باشند، ولی در حال حاظر مدیران اگاه می دانند که دارا بودن وب سایت به تنهایی کافی نیست و یک سایت عادی و ساده هیچ کمکی به افزایش کسب و کار آن ها و بسط برند شرکت نمی کند.

با طراحی وب سایت شرکتی و معرفی شرکت و تمام بخش ها می تواند گستردگی فعالیت شما را به کاربرهای وب سایت و همین طور مشتری های شما القاء کند. آن ها از گستردگی و معرفی بی عیب و نقص هر یک ازبخش ها در شرکت می توانند متوجه شوند که با چه سازمانی سر و کار دارند. از اینرو صفحه درباره ما و تماس با ما یکی از مهم ترین و سرنوشت ساز ترین صفحه ها در طراحی وب سایت شرکتی به حساب می آید. در صفحه تماس با ما می توانید اطلاعات تماس و نقشه شرکت را قرار دهید تا مراجعه کنندگانتان به آسانی بتوانند شما را پیدا کرده و از سرویس های مورد نظر بهرهمند شوند.

در حال حاظر اکثر شرکت های مطرح و یا در حال رشد به ارزش داشتن یک وب سایت مناسب حرفه و شغل خودشان پی برده اند ولی ضرورت توضیح برای مدیرانی که علاقه دارند اطلاعات زیادی بدست آورند برای ما واجب است .همچنین تمام پرسنل و کارمندهای شرکت را با توضیحات جامع در وب سایت معرفی کرده و رزومه کاری آن ها را در برای مشاهده بازدید کنندگانتان قرار دهید.

در طراحی وب سایت شرکتی می توان امکانات زیر را در نظر گرفت:

  • طراحی صفحه وب ایجاد اتوماسیون اداری
  • طراحی صفحه وب تماس با ادارات دیگر
  • طراحی صفحه وب توانایی گزارش اخبار ادارات
  • طراحی صفحه وب امکان فرستادن نامه های اداری
  • طراحی صفحهوب معرفی منتخب اخبار شرکت
  • طراحی صفحه وب سیستم سفارش محصول و خدمات
  • طراحی صفحه وب معرفی اعضاء و بخش های گوناگون شرکت

چنانچه هنوز در تصمیم خود برای طراحی وب سایت شرکتی مردد هستید می تونید با ما از طریق راهکای ارتباطی که در بالا و نیز بخش تماس با ما وب سایت فارسی بیس وجود دارد در ارتباط باشید.

همچنین می تونید از طریق لینک پایین قبل اینکه سفارشتون رو ثبت کنین یه پیش فاکتور انلاین برای خودتون داشته باشین لازم به ذکر است استفاده از این قسمت به منزله سفارش قطعی شما نیست. همیشه در کنار شما هستیم.

موفق باشید.

واحد تحقیق و توسعه طراحی وب سایت فارسی بیس

سفارش پروژه طراحی سایت شرکتی

بالا