ابتدایی ترین علت ایجاد هر وب سایتی اگهی است . با قرار دادن افتخارات دانش آموزان ، معرفی کادر آموزش ، پیشینه مدرسه ، فعالیت های خارج از مدرسه از قبیل اردوها و … و تصاویری از محیط های گوناگون مدرسه مشابه سالن غذا خوری ، حیاط ، کلاس ها ، سالن ورزش و… قادر خواهید بود نظر اولیا و حتی دانش آموزان را نسبت به مدرسه جلب کنید . با طراحی وب سایت مدرسه می توانید با خانواده های دانش آموزانتان به صورت مستقیم در تماس باشید و آن ها را در جریان وضعیت تحصیلی فرزندانشان قرار دهید و با انان تبادل اطلاعات داشته باشید.

چنانچه مدیر مدرسه هستید ممکن است از مراجعه مکرر والدین به خاطر مشکلات مثل هم خسته شده باشید. تا به حال با خودتان اندیشیده اید که آیا پیشرفت تکنولوژی می تواند به کار شما بیاید؟ شما می توانید با طراحی سایت برای مدرسه خویش خیلی از پرسش ها و مشکلات والدین را از راه اینترنت و وب سایت خودتان بر طرف کنید و علاوه بر کم کردن شلوغی های مدرسه دانش آموزان را با اینترنت اشنا کنید. علاوه بر این شما می توانید نمونه سوال های امتحانی را در داخل وب سایت خویش قرار دهید تا تنها دانش آموزان مدرسه شما به آن ها دسترسی داشته باشند.

از اینرو با طراحی وب سایت مدرسه عالی می توانید که فارغ التحصیلان خودتان را به بازدید از وب سایت مدرسه سابق خودشان ترغیت کنید که آن ها می توانند آن جا نظرات خویش را با دانش آموزان بیان کنند، مقالات خویش را آن جا به اشتراک گذارند مشکلات دانش آموزان را بشنوند و برای حل آن ها کاری انجام دهند.

یکی از نکات خیلی مهمی که باید در طراحی وب سایت مدرسه مورد توجه قرار گیرد ، توانایی ورود اولیا و دانش آموزان با نام کاربری مخصوص خویش به سایت و مشاهده فهرست نمرات ،لیست حضور و غیاب و … است.

ما در طراحی وب سایت مدرسه سرویس و خدماتی زیر را می توان در نظر گرفت:

  • طراحی صفحه وب ایجاد صفحه تماس با ما در جهت رفاه حال ارتباط والدین دانش آموزان با مدیر و پرسنل مدرسه
  • طراحی صفحه وب اعلام انلاین نمرات دانش آموزان
  • طراحی صفحه وب قرار دادن فایل های تمرینی برای هر درس و کلاس به صورت طبقه بندی شده
  • طراحی صفحه وب قسمت دعوت به همکاری
  • طراحی صفحه وب گالری تصویر
  • طراحی صفحه وب اعلام نتایج جشنواره ها و برنامه کاری مدرسه به صورت آنلاین
  • طراحی صفحه وب ثبت نام دانش آموزان به صورت انلاین

چنانچه هنوز در تصمیم خود برای طراحی وب سایت مدرسه مردد هستید می تونید با ما از طریق راهکای ارتباطی که در بالا و نیز بخش تماس با ما وب سایت فارسی بیس وجود دارد در ارتباط باشید.

همچنین می تونید از طریق لینک پایین قبل اینکه سفارشتون رو ثبت کنین یه پیش فاکتور انلاین برای خودتون داشته باشین لازم به ذکر است استفاده از این قسمت به منزله سفارش قطعی شما نیست. همیشه در کنار شما هستیم.

موفق باشید.

واحد تحقیق و توسعه طراحی وب سایت فارسی بیس

سفارش پروژه طراحی سایت مدرسه

بالا