در طول روز اشخاص خیلی بیشتری به دنبال اطلاعات در ارتباط با حیوان خویش می باشند . اطلاعاتی از قبیل تغذیه, مراقبت ها , نحوه نگهداری , فضای مورد نیاز برای زندگی و خیلی ازاطلاعات دیگر که تنها در وب سایت ها می توان آن اطلاعات را کاوش کرد. البته خیلی از دامپزشکان نیز در این عرصه دارای وب سایت هایی می باشند که کاربرها و مراجعه کنندگانشانمی توانند از راه وب سایت آن دکتر با او تماس برقرار کنند. مراكز فروش حیوانات می توانند با طراحی وب سایت مرتبط با حیوانات به فروش حیوانات خود به صورت اینترنتی، فروش وسایل جانبی نگهداری از حیوانات و دیگر تجهیزات مورد نیاز بپردازند.

طراحی وب سایت مرتبط با حیوانات مخاطب ها و مشتری های خاصی دارد . در هنگام طراحی سایت برای مراکز فروش حیوان ها باید امکانات خاص ای در سایت قرار گیرد . به عنوان مثال خیلیمهم است که تصاویر واضحی از حیوانی که قرار است فروخته شود در سایت قرار گیرد . باید گونه ونژاد حیوان بیان شود و در صورت امکان اندازه و حیوان در سایت قرار گیرد . از اینرو وب سایت باید از طراحی و گروه بندی های مناسبی بهره مند باشد تا بازدید کنندگان به سادگی بتوانند به فهرست گونه معینی از حیوان ها که مورد نظرشان است دسترسی پیدا کنند.
مخاطب دیگر طراحی وب سایت مرتبط با حیوان ها ، دامپزشکان و مراکز دامپزشکی می باشند . از جمله امکانات و اطلاعاتی که می توان در وب سایت های مربوط به دامپزشکی قرار داد ، ادرس کلینیک ، ساعات کاری ، اطلاعاتی در مورد انواع بیماری برای هر گونه از حیوان ها ، قیمت انجام خدمات درمانی از قبیل تزریق واکسن به حیوان ها و…

شركت های وارد كننده تجهیزات دامپزشكی با دارا بودن یك سایت می توانند به فروش آنلاین تجهیزات خودشان بپردازند و اطلاعاتی مختصر در مورد هر یك از تجهیزات و نحوهاستفاده از آن ها را در اختیار دامپزشكان وعلاقمندان قرار دهند. این قسم شركت ها می توانند ادرس و شماره تلفن تماس مراكز خدماتی خودشان را در سایت قرار دهند تا بازدیدكنندگان سایت در صورت نیاز با این مراكز در تماس باشند.

قالبا در طراحی وب سایت مرتبط با حیوانات می توان این قبیل سرویس ها و خدمات را ارائه داد:

  • طراحی صفحه وب گروه بندی حیوان ها و جستجوی پیشرفته آنها
  • طراحی صفحه وب ارائه تازه های حیوانات
  • طراحی صفحه وب نمایش خصوصیت های تخصصی هر حیوان
  • طراحی صفحه وب عرضه فهرست حیوانات موجود
  • طراحی صفحه وب اعلام فروش ویژه حیوان ها و پرداخت انلاین وجه مربوطه

چنانچه هنوز در تصمیم خود برای طراحی وب سایت مرتبط با حیوانات مردد هستید می تونید با ما از طریق راهکای ارتباطی که در بالا و نیز بخش تماس با ما وب سایت فارسی بیس وجود دارد در ارتباط باشید.

همچنین می تونید از طریق لینک پایین قبل اینکه سفارشتون رو ثبت کنین یه پیش فاکتور انلاین برای خودتون داشته باشین لازم به ذکر است استفاده از این قسمت به منزله سفارش قطعی شما نیست. همیشه در کنار شما هستیم.

موفق باشید.

واحد تحقیق و توسعه طراحی وب سایت فارسی بیس

سفارش پروژه طراحی سایت مرتبط با حیوانات

بالا