بنابراین برای پزشكانی كه می خواهند به معرفی خویش بپردازند و تخصص، مهارت و پیشینه كاری خودشان را اطلاع رسانی نمایند دارا بودن یك سایت پزشکی ضروری است. پزشكان با طراحی وب سایت پزشکی و طراحی سایت دکترها می توانند تاریخچه معالجات خودشان را به صورت گرافیکی و با بهره گیری از تصاویر واقعی به بیماران نشان دهند و از این راه اطمینان بیمار رانسبت به كار خودشان جذب نمایند. علاوه براین، هدف از طراحی وب سایت پزشکی را می توان پاسخگویی به یك سری از سوال های اولیه ی بیماران دانست و با در اختیار قرار دادن آخریندستاوردهای پزشکی، اشخاص را در جریان قرار داد.

در حال حاظر مردم قبل از مراجعه به دکتر درباره کسالت و مساله خودشان در اینترنت تجسس می کنند تا علاوه بر این که اندک آشنایی از عارضه خودشان یافت کنند مناسب ترین دکتر را نیز برای معالجه بیابند، این یعنی هجوم خیل عظیمی از بیماران به کلینیک پزشکی که در اینترنت فعالیت خوب دارد. خوب حالا چنانچه شما یک وب سایت پزشکی داشته باشید می توانید از این کاوش کاربرها نهایت استفاده را ببرید؛ لطفا تا ادامه این مقاله همراه ما باشید.

طراحی وب سایت پزشکی باید به روشی باشد تا کاربران نا اشنا به رایانه هم بتوانند به اسانی به امکانات واقعی آن همانند رزرو آنلاین، معرفی خدمات و لیست سایت دسترسی داشته باشند ،همین طور باید در عرصه سئو (بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو) حرفه ای عمل نمود تا بتوان مخاطبین زیادی برای وب سایت شما جذب کرد، بد نیست بدانید در حدود هفتاد درصد بازدید کنندگان وب سایت پزشکی از روش موتورهای جستجو علی الخصوص Google وارد وب سایت ها می شوند. بازاریابی اینترنتی و بازاریابی محتوا هم به طور قابل توجهی برای این عرصه مفید خواهد بود و می تواند سبب افزایش بازدید وب سایت و گیرایی مخاطب جدید شود از اینرو به وسیله طراحی وب سایت پزشکی می توانید با بیماران و نیازمندان سفارش های طبی به صورت مداوم ارتباط داشته باشید و به تعداد زیادی از آن ها در کمترین وقت ممکن پاسخگو باشید.

در صورتی که سایت برای یک دکتر طراحی گردد، معرفی بخش درباره ی من و رزومه ی دکتر، اطلاعات تماس، مطب ها و یا کلینیک های طبابت او از ملزوماتی اند که باید در طراحی سایت پزشکی لحاظ شوند. و در صورتی که سایت برای یک کلینیک، بیمارستان و یا مطب طراحی شود، عرضه ی سرویس ها و تخصص های پزشکی درمانی آن مکان ها، معرفی اطلاعات دکترها و کارکنان آن محل، معرفی تصاویری از محل ولو بصورت تور مجازی و سه بعدی ، از مواردی است که باید در طراحی سایت پزشکی برای کلینیک های درمانی و یا وب سایت بیمارستان منظور گردد.

از دیگر ویژگی هایی که در طراحی وب سایت پزشکی می توان بکار گرفت بخش سوال و جواب اینترنتی است. از انجایی که بیشتر از مراجعه کنندگان در کل یک سری پرسش های مشترکی در ذهن خویش دارند، می توانند قبل از برقراری ارتباط تلفنی با مطب، میتوانند از طریق سوال و جواب پاسخ خودشان را بگیرند. حتا می توان شخصی مجربی را به عنوان پاسخگوی بیماران در این بخش به کار گرفت تا سرعت خدمات دهی به بیماران افزایش پیدا کند.
درکل موفقیت یک سایت پزشکی به دو عامل مراجعه کاربران اینترنتی جدید و بصورت هدفمند با بدست اوردن رتبه ی بالا در نتایج موتور جستجوی Google در کلمات کلیدی معین و نگهداشتن کاربرها طراحی وب سایت گیرا ، ارتباط مستقیم دارد.

برای یک وب سایت پزشکی حرفه ای می توان امکانات زیر رادر نظر داشت:

 • طراحی صفحه وب رزرو و تعیین وقت قبلی
 • طراحی صفحه وب برای بانک کتاب ها و مجلات پزشکی
 • نمایش محل مطب یا کلینیک در نقشه ی گوگل در بخش تماس
 • طراحی صفحه وب پرداخت از طریق درگاه های بانکی مانند ملت و ملی و پارسیان و پاسارگاد و …
 • بخش معرفی خدمات و تخصص های کلینیک و یا پزشک
 • طراحی صفحه وب ثبت نام کاربران برای مشاهده های گرفته شده و تغییر وقت
 • امکان اضافه نمودن صفحات نامحدود به منو و قراردادن محتوا در صفحات
 • قابلیت تغییر چیدمان منو
 • امکان مدیر متون و تصاویر در تمامی صفحات اضافه شده به سایت
 • در نظر گرفتن بخش اخبار و مقالات با ثبت بی نهایت خبر و مقاله در طراحی سایت
 • طراحی صفحه وب مشاوره آنلاین
 • طراحی صفحه وب نمایش تازه های پزشکی

چنانچه هنوز در تصمیم خود برای طراحی وب سایت پزشکی مردد هستید می تونید با ما از طریق راهکای ارتباطی که در بالا و نیز بخش تماس با ما وب سایت فارسی بیس وجود دارد در ارتباط باشید.

همچنین می تونید از طریق لینک پایین قبل اینکه سفارشتون رو ثبت کنین یه پیش فاکتور انلاین برای خودتون داشته باشین لازم به ذکر است استفاده از این قسمت به منزله سفارش قطعی شما نیست. همیشه در کنار شما هستیم.

موفق باشید.

واحد تحقیق و توسعه طراحی وب سایت فارسی بیس

سفارش پروژه طراحی سایت پزشکی و پزشکان

بالا