طراحی وب سایت کارخانه ها و مراكز صنعتی نیز یکی از اقسام طراحی وب سایت است که با توجه به درخواست های مشتری ها طراحی و پیاده سازی آن انجام می شود و اغلب برای معرفی کردن خدمات و محصولات و یا فروش بعضی از محصولات کارخانه آن هم به شکل اینترنتی انجام می شود.

در طراحی وب سایت کارخانه علاوه بر معرفی خود و کارخانه می توانید مبادرت به فروش کالاهای مورد نظر و تولیدی خودتان نیز به صورت انلاین کنید. می توانید تخفیف های خوبی نیز از این روش برای خریداران انلاین در نظر بگیرید تا مشتریان انلاین ترغیت گردند تا خرید های جرئی و کلی خویش را به صورت انلاین انجام دهند.

همواره با پیشرفت چشم گیر و روز افزون در دنیای اینترنت مطلب و موردی که زیادتر از همه برای صنایع گوناگون و تجارت های مختلف مورد نیاز است دارا بودن یک وب سایت حرفه ای در تمامی صنایع و کارخانجات است .

در نهایت می توانید همه سوابق کارمندان و کارکنان کارخانه را نیز به صورت انلاین در طراحی وب سایت کارخانه خود ارائه کنید تا در هر کجا بتوانند با اینترنت به آن ها دسترسی پیدا کنند. این خدمات از دیدگاه آن هاخیلی منحصر به فرد می باشد و مرحله های اداری و به اصطلاح کاغذ بازی را برای شما و سیستم اداری شما خیلی کاهش خواهد داد.

قالبا در طراحی وب سایت کارخانه یا موسسه تولیدی می توانیم این چنین سرویس ها و خدماتی را عرضه کنیم که عبارت اند از:

  • طراحی صفحه وب قسمت معرفی کالا و یا کالاهای تولیدی
  • طراحی صفحه وب دسته بندی کالاها
  • طراحی صفحه وب معرفی نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش
  • طراحی صفحه وب نمایش استانداردها و گواهینامه ها
  • طراحی صفحه وب تابلوی اعلانات برای کارکنان و سهامداران

چنانچه هنوز در تصمیم خود برای طراحی وب سایت کارخانه مردد هستید می تونید با ما از طریق راهکای ارتباطی که در بالا و نیز بخش تماس با ما وب سایت فارسی بیس وجود دارد در ارتباط باشید.

همچنین می تونید از طریق لینک پایین قبل اینکه سفارشتون رو ثبت کنین یه پیش فاکتور انلاین برای خودتون داشته باشین لازم به ذکر است استفاده از این قسمت به منزله سفارش قطعی شما نیست. همیشه در کنار شما هستیم.

موفق باشید.

واحد تحقیق و توسعه طراحی وب سایت فارسی بیس

سفارش پروژه طراحی سایت کارخانه

بالا