شرایط زندگی امروزی برای گسترش کسب و کار ایجاب می کند ما حداقل برای معرفی کالا ، خدمات،و یا برای هر فعالیت و شغل دیگری در اسرع وقت یک سایت داشته باشیم. اغلب رستوران هاهزینه های هنگفتی را برای گرفتن موقعیت مناسب مغازه در نبش چهار راه ها و منطقه های پر رفت و امد پرداخت می کنند غافل از این که با طراحی وب سایت کافی شاپ, رستوران, فست فود و با پرداخت هزینه ای معادل حداکثر یک بیستم آن می توانند در امدی معادل ۲۰ برابر کسب کنند.

یکی از مهم ترین قسمت های یک وب سایت رستوران سیستم رزرواسیون انلاین است. کاربران و مشتری ها با مشاهده منوی غذاها و قیمت آن ها غذای مورد نظر خویش را به صورت اینترنتی سفارش داده و از روش سرویس پیک موتوری رستوران شما آن را درب منزلشان اخذ خواهند نمود.بدین ترتیب علاوه بر افزایش میزان سفارش ها ، ارتباط های تلفنی برای پرسیدن قیمت غذاها ودرج سفارش کاهش پیدا می کند و در نتیجه صرفه جویی در وقت را به دنبال خواهد داشت.

یک وب سایت رستورانی می تواند محلی برای عرضه خدمات از راه دور به مشتری باشد. به عنوان مثال می توان امکانی در اختیار بازدید کنندگان وب سایت رستورانی قرار داد، که با وارد شدن به سایت،توانایی رزرو اینترنتی میزها را داشته باشند. از دیگر خدمات از راه دوری که می توان به مشتری های رستوران ارائه داد، توانایی سفارش اینترنتی غذا است که این روزها به شدت در حال توسعه است .

با طراحی بخش رزرو انلاین غذا مشتری های شما می توانند به اسانی و با کمترین زحمت غذای خودشان را سفارش و خرید خود را انجام دهند. وب سایت رستورانی شما می تواند محلی برای ارتباط با مشتری و اخذ نظرات، انتقادات و پیشنهادات آنان باشد.

قالبا در طراحی وب سایت کافی شاپ, رستوران, فست فود می توانیم سرویس ها و خدمات زیر را در نظر بگیریم :

  • طراحی صفحه وب رزرو میز
  • طراحی صفحه وب رزرو رستوران برای مراسم های مختلف
  • طراحی صفحه وب عرضه و بروزرسانی آنلاین
  • طراحی صفحه وب سفارش آنلاین
  • طراحی صفحه وب معرفی شعبه های مختلف
  • طراحی صفحه وب برگزاری قرعه کشی انلاین و اعلام نتایج آن به وسیله اس ام اس

چنانچه هنوز در تصمیم خود برای طراحی وب سایت کافی شاپ, رستوران, فست فود مردد هستید می تونید با ما از طریق راهکای ارتباطی که در بالا و نیز بخش تماس با ما وب سایت فارسی بیس وجود دارد در ارتباط باشید.

همچنین می تونید از طریق لینک پایین قبل اینکه سفارشتون رو ثبت کنین یه پیش فاکتور انلاین برای خودتون داشته باشین لازم به ذکر است استفاده از این قسمت به منزله سفارش قطعی شما نیست. همیشه در کنار شما هستیم.

موفق باشید.

واحد تحقیق و توسعه طراحی وب سایت فارسی بیس

سفارش پروژه طراحی سایت کافی شاپ, رستوران, فست فود

بالا