در حال حاظر با رشد و ارتقاء تکنولوژی، ضریب نفوذ و گستردگی اینترنت در میان اقشار جامعه خیلی بالا است. این امر سبب شده است تا بتوان خیلی از سرویس ها را تحت عنوان وب‌سایت‌ها و برنامه‌های کامپیوتری به علاقه‌مندان آن‌ها ارائه داد. طراحی وب سایت کودکان ، می‌ تواند یک منبع فوق‌ العاده مفید و در دسترس را برای سرگرمی کودکان و افزایش دانش و اگاهی والدین آن‌ها باشد.

در طراحی وب سایت کودکان با شناخت مخاطب های حقیقی امکانات مورد نیاز فراهم می شود. امکانات مورد نیاز والدین ، مدیران و مربی های مهد و همین طور کودکان. مهم ترین نکته در طراحی وب سایت کودکان ، بهره گیری از رنگ های شاد و محیط گرم و صمیمی آراسته به نمادهای کارتونی مورد علاقه کودکان و تصویر های با مضامین شادی کودکان، از اینرو استفاده از موسیقی ، ویدئو و بازی انلاین برای کودکان است.

از طرفی ارائه قسمتی از سرویس ها به صورت اینترنتی ، موجب صرفه جویی در زمان والدین برای مطلع شدن از نحوه ی اموزش و تربیت کودک خود و هم اگاهی از عملکرد مهد کودک می شود.در بسیاری از اوقات کودک در مورد فعالیت های انجام شده در مهد اطلاعاتی به والدین نمی دهد و یا والدین به علت مشغله کاری توانایی شرکت در جلسات و برنامه های مهد و نیز ارتباط مداومبا مربی های مهد را ندارند، این کار سبب عدم هماهنگی بین والدین و مسوولین مهد کودک می شود. از اینرو دارا بودن مرجعی جامع که توانایی اگاهی از وضعیت اموزشی کودک را در همه ساعات شبانه روز در اختیار والدین قرار دهد تا حدی این خلأ را تلافی می کند.

در طراحی وب سایت کودک می توان قسمت هایی به شرح زیر در نظر داشت:

  • ایجاد صفحات نا محدود سایت برای معرفی مهد کودک، مربیان، برنامه های هفتگی،گالری و ….
  • معرفی جامع فضا و امکانات مهد همراه با تصویر و توضیحات برای آشنایی عموم با امکانات و ریاست مهد و همین طور گزینش آگاهانه والدین برای ثبت نام کودک
  • شرح جامع برنامه کلاسی و غذائی کودکان دلبند شما به تفکیک گروه های سنی
  • ایجاد بخش خبرها برای ثبت اطلاعات مهد کودک و …
  • ایجاد گالری برای معرفی بهتر مهد کودک
  • ایجاد فرم تماس برای ارتباط مشتری ها و والدین با ریاست و کارشناسان
  • فرستادن خبرنامه الکترونیکی به والدین از راه ایمیل
  • معرفی جامع گروه مربی ها و پرسنل مهد کودک همراه با تصویر، سوابق کاری و توانایی برقراری ارتباط با آنها
  • تخصیص صفحه کاربری شخصی برای هر یک از کودکان

چنانچه هنوز در تصمیم خود برای طراحی وب سایت کودکان مردد هستید می تونید با ما از طریق راهکای ارتباطی که در بالا و نیز بخش تماس با ما وب سایت فارسی بیس وجود دارد در ارتباط باشید.

همچنین می تونید از طریق لینک پایین قبل اینکه سفارشتون رو ثبت کنین یه پیش فاکتور انلاین برای خودتون داشته باشین لازم به ذکر است استفاده از این قسمت به منزله سفارش قطعی شما نیست. همیشه در کنار شما هستیم.

موفق باشید.

واحد تحقیق و توسعه طراحی وب سایت فارسی بیس

سفارش پروژه طراحی سایت کودکان

بالا