مشکلی که اکثرا برای هنرمندان محترم وجود دارد شرایط سخت برای به نمایش گذاشتن هنر هایشان در قالب گالری ها می باشد. چون که این کار نیازمند در نظر گرفتن مکان های نمایشگاهی می باشد که علاوه بر خرج های آن ، مدت زمان آن محدود است و در صورت عدم شرکت در جشنواره ها ، امکان بازدید شایسته از گالری ها وجود ندارد.اما شاید بتوان راه حلی برای این مساله یافت. طراحی وب سایت گالری در واقع یکی از زمینه های خیلی مناسبی است که باعث شده تا تصویرها همیشه در دسترس و قابل نمایش محاطبان باشند.

طراحی وب سایت گالری تصاویر می تواند تصاویر محصولات،نمونه کارها و یا حتی محیط شرکت را شامل شود به طور مثال در طراحی وب سایت گالری وجود تصاویری از محیط داخلی شرکت و سازمان می تواند این احساس اعتماد و شناخت را به بازدید کننده منتقل کند و یا به طور مثال وجود تصاویری از محصولات شرکت هم می تواند به عنوان ویترین اصلی سایت عمل کرده و چکیده ای از محصولات نمونه را در معرض دیدبازدید کنندگان قرار دهدوجود این موارد می تواند گالری تصویرها شما را به یک عنصر منحصر به فرد و ارزشمند تبدیل کند از اینرو باید توجه کرد که در گالری عکس از تصویر های باکیفیت استفاده کنید.

یک وب سایت گالری می تواند برای اشخاص زیر طراحی و پیاده سازی شود که عبارت اند از:

  • وب سایت برای عکاسان
  • وب سایت برای عکاسان صنعتی
  • وب سایت برای دکوراسیون
  • وب سایت برای فعالیت های مدلینگ

در حال حاظر خیلی از هنرمندان و آن هایی که دارای گالری هایی می باشند برای فروش محصولاتشان از روش های سنتی خسته شده اند و طبق اخرین امارها خیلی سریع با طراحی وب سایت گالری برای خودشان مبادرت به فروش محصولاتشان می نمایند. خیلی از هنرمندان به جای گذاشتن نمایشگاه های کوچک و یا کرایه نمودن اتاقی از هتل از راه وب سایت خودشان مبادرت به ارائه محصول ها و فروش آن ها می نمایند.

قالبا امکانات و خدماتی که در طراحی وب سایت گالری می توان در نظر گرفت عبارتند از:

  • نمایش حرفه ای تصویرها با افکتها خیلی زیبا
  • قابلیت فرستادن تصویرها به وسیله کاربران وب سایت به طوری که سیستم آن عکس را به اندازه مناسب در بیاورد
  • ارسال نظرات و پیشنهادات به وسیله کاربران برای یک عکس مورد نظر
  • ایجاد صفحات تماس با ما و رزومه عکاس و قرار دادن شماره تلفن و ادرس برای مراجعه حضوری
  • طراحی سیستم نظرسنجی برای یک عکس یانوشته ای که کاربرهای دیگر در وب سایت قرار داده است
  • طراحی سیستم این عکس را میپسندم به معنی Like برای مشخص کردن تصاویر برتر در درون وب سایت

چنانچه هنوز در تصمیم خود برای طراحی وب سایت گالری مردد هستید می تونید با ما از طریق راهکای ارتباطی که در بالا و نیز بخش تماس با ما وب سایت فارسی بیس وجود دارد در ارتباط باشید.

همچنین می تونید از طریق لینک پایین قبل اینکه سفارشتون رو ثبت کنین یه پیش فاکتور انلاین برای خودتون داشته باشین لازم به ذکر است استفاده از این قسمت به منزله سفارش قطعی شما نیست. همیشه در کنار شما هستیم.

موفق باشید.

واحد تحقیق و توسعه طراحی وب سایت فارسی بیس

سفارش پروژه طراحی سایت گالری

بالا