هدف اصلی از طراحی وب سایت گردشگری در مرحله نخست معرفی تورهای شرکت به کاربران از روش اینترنت می باشد ؛این روش مناسب ترین روش برای معرفی مکان ها منحصر به فرد برای گردشگران است .حتی اگر این معرفی بتواند با طرحهای گرافیکی و تصویر همراه باشد نتیجه ی بهتری خواهد داد. می دانید که عصر حاضر عصر دانش و اطلاعات و عصر اینترنت است. بیش از نیمی از مردم از فضای مجازی استفاده می کنند و این می تواند مجال مناسبی برای هر کسب و کاری باشد. به خصوص برای کسب و کار های وابسته با گردشگری.

طراحی وب سایت گردشگری و معرفی تورهای گردشگری یکی از پایه ترین امکانات در نظر گرفته شده در طراحی وب سایت گردشگری می باشد. اطلاعاتی در خصوص تورهایی گردشگری، هزینه، زمان، رزرو بلیط، مکان های مختلف، وضعیت آب وهوایی و اطلاعات مرتبط دیگر موارد خیلی حائز اهمیتی می باشد که در طراحی سایت گردشگری می بایست مورد توجه قرار گیرند.

مالکان سایت های گردشگری می توانند از توانایی سیستم رزرواسیون سود داشته باشند تا مشتریانشان بدون مراجعه ی حضوری با پرداخت انلاین هزینه ی هر تور بتوانند، در آن تور شرکت کنند.این کار با دادن کد پیگری و صورت حساب خرید با امکان ایمیل، اس ام اس و پرینت امکان پذیر می شود، که باید در طراحی سایت این مراکز حتما مشاهده شود.

شما می توانید در وب سایت خودتان خصوصیت هتل ها (از جمله فاصله هتل از فرودگاه، ستاره های هتل، امکانات هتل و …) را به صورت متنی و یا با تصویر شرح دهید. مشتری های شما بر پایهنوع اتاق، مقدار تخت ها، مقدار نفرات و گزینش هتل ها به سلیقه خودشان می توانند قیمت های تور خود را در وب سایت تخمین بزنند.
چنانچه یك سایت به روز و متفاوت گردشگری داشته باشید به گونه ای كه نظر مخاطب را به خود جلب كند، اشخاص ترغیب می شوند كه از سایت آژانس مسافرتی شما استفاده كنند و با همین كار ( طراحی یك سایت منحصر به فرد و حرفه ای برای آژانس مسافرتی) كه هزینه ی زیادی نیز ندارد می توانید مشتری های دائمی خودتان را داشته باشید و روز به روز نیزبر مقدار آن ها بیافزایید.

عموما در طراحی وب سایت گردشگری می توانیم سرویس های زیر را به مخاطب های انلاین خود ارائه دهیم که عبارت اند از:

  • طراحی صفحه وب معرفی تورهای داخلی
  • طراحی صفحه وب معرفی تورهای خارجی
  • طراحی صفحه وب اخبار مربوط به مسائل گردشگری, آژانس های مسافرتی, هتل ها, ارز و …
  • طراحی صفحه وب عرضه خبرنامه هم به صورت ایمیل و هم به صورت اس ام اس رایگان
  • طراحی صفحه وب پیش فروش ها
  • طراحی صفحه وب تورهای لحظه آخری و ارزان
  • طراحی صفحه وب اخذ کردن اگهی از شرکت های گوناگون به علت دارا بودن امار بالایبازدید کنندگان وب سایت
  • طراحی صفحه وب دادن اطلاعات جامع وابسته به هتل ها

چنانچه هنوز در تصمیم خود برای طراحی وب سایت گردشگری مردد هستید می تونید با ما از طریق راهکای ارتباطی که در بالا و نیز بخش تماس با ما وب سایت فارسی بیس وجود دارد در ارتباط باشید.

همچنین می تونید از طریق لینک پایین قبل اینکه سفارشتون رو ثبت کنین یه پیش فاکتور انلاین برای خودتون داشته باشین لازم به ذکر است استفاده از این قسمت به منزله سفارش قطعی شما نیست. همیشه در کنار شما هستیم.

موفق باشید.

واحد تحقیق و توسعه طراحی وب سایت فارسی بیس

سفارش پروژه طراحی سایت گردشگری

بالا